facebook.com
instagram.com
youtube.com

Про нас

Ідея: Ранкове шоу, яке в легкій розважальній манері (інфотейнмент) порушує серйозні питання, котрі стосуються кожного українця: від персональної історії до загальної проблематики. Ми пропонуємо чіткий покроковий алгоритм дій. Зазвичай, реальність вирішення проблеми показують ведучі шоу через сюжети та персональні історії.


Гості у студії – захисники громадянина, «маленького українця», експерти, що пропонують рішення. Це люди, які досконально розуміються на питанні: від представників політичного естеблішменту чи громадянського суспільства до звичайних людей, які змогли перемогти обставини. 

Разом з тим, ми не лишаємося осторонь актуальних подій: наш глядач в курсі новин, які відбулися та має прогноз на події, що можуть відбутися і впливати на життя української родини.

Серйозні теми ми чергуємо з розважальними сюжетами, залучаючи широку аудиторію та даючи можливість обдумати щойно почуте.Інформація (подекуди складна, навіть інфографіка та аналіз) подається простими і зрозумілими словами та образами, створюють візуальні форми пояснення інформації. Ведучі реагують на подію з гумором чи сарказмом, обурюються чи дивуються – мають власну думку та позицію, вони живі люди, які стикаються з тими самими питаннями, що й інші.Мета: сформувати у глядача свідоме критичне мислення, розвинути мислення дії. Гасло програми можна сформулювати в п’яти дієсловах: «Думай, мрій, дій, змінюй, перемагай!». Завдання зробити глядача не  пасивним спостерігачем, а надати йому дієві інструменти змін і показати їхню ефективність. Українець, який думає та аналізує життя навколо себе, який прагне змін та досягає власних цілей – це наш глядач.