Андрій Булгаров: «Головний опонент Петра Порошенка сам Петро Порошенко»

Більшість експертів вважають, що українське суспільство зможе почути кандидата в президенти Володимира Зеленського лише після 22 квітня. Адже його штаб, усвідомлюючи його слабкість як політика, робить все, аби не допустити його участь в публічних виступах. Чи такої ж думки дотримується гість студії «Доброго ранку, Країно!» Андрій Булгаров – журналіст, публіцист?

«З самого початку треба зрозуміти, що головний опонент Петра Порошенка сам Петро Порошенко. Дивіться, кажуть, що команда Зеленського розробила дуже гарну стратегію і тому подібне, насправді ні. Насправді мова взагалі не про команду Зеленського. Я вам навіть більше скажу, якщо б, наприклад, команда Зеленського стала командою Сергія Притули і кандидатом в президенти був би Сергій Притула, то він би переміг у першому турі.

Бо якщо б була така можливість подивитися, хто проголосував за Петра Порошенка у 2014 році та хто зараз голосував і хто голосував за Зеленського, ми не здивуємося, що це одні й ті самі голоси. Бо люди голосують не за кандидата, люди голосують за себе перш за все.

Саме Зеленський почав цю ідею – дебати, стадіони. Це ж його була ідея, чому він потім від цього відмовився? Дебати вже йдуть, з самого першого дня як з’явився перший ролик Зеленського. Дебати між Петром Порошенком і Петром Порошенком.

Два слова про чорний піар. Чорний піар завжди базується на уявленнях. Наприклад, на уявленнях штабів. Вони там щось собі вважають і навколо цього роблять свої висновки і роблять той піар. Наприклад, є така цікава теза в штаба Порошенка: вони вважають, що виборці Зеленського вважають, що, голосуючи за Зеленського, гірше не буде. І вони кажуть: буде гірше, ви не розумієте. А вони не розуміють іншого – що насправді виборець Зеленського сьогодні хоче, щоб було гірше. Але мова не йде про гірше для себе, він хоче, щоб було гірше для тих, хто зараз при владі. Тобто він дійсно хоче, щоб цієї влади, яка склалася більше як за 25 років, не було. Це мова про те, що вони хочуть, щоб врешті-решт ця політична еліта, яка в Україні склалася, померла».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти