Андрій Булгаров: «В Україні ніколи не було партій, які були б побудовані за принципом тоталітарної секти, а зараз є»

Один з політтехнологів партії «Слуга народу» Микита Потураєв у Трускавці емоційно звернувся до майбутніх депутатів від цієї політичної сили і сказав, що політично вони ніхто, а вибори виграв чинний президент. З цього приводу – думка гостя студії «Доброго ранку, Країно!» Андрія Булгарова – журналіста і публіциста:

«Справа в тому, що Микита Потураєв поводить себе як той тренер, якого запрошують в різні тоталітарні секти. Справа в тому, що немає завдання зробити з них навчених депутатів. Завдання зробити з них багнети, яким кажеш, що робити, як робити, як голосувати. І тому він саме каже: ви ніхто, ви маєте за вказівкою піднімати руку або натискати на кнопку. І все. Саме для того їм треба сказати, що ви ніхто і ваша думка нікого не цікавить. Щоб їх принизити.

Це вперше в історії України, коли одна партія, одна політична сила, яка таке собі дозволяє. У нас в історії ніколи не було партій, які були б побудовані за принципом тоталітарної секти, а зараз є.

Насправді, до влади в України прийшли телепродюсери. І саме вони будуть ініціювати закони, законопроекти тощо. Не дивуйтеся, якщо на перше засідання уряду вийде такий самий Потураєв і скаже урядовцям: ви тут ніхто. І до цього треба бути готовим».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти