Андрії Фіщук: що робити при небезпеці на прибудинковій території

В студії «Доброго ранку, Країно!» знову розмова про прибудинкові території та небезпечні зелені насадження на них. Директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Виконавчого органу Київської міської державної адміністрації Андрії Фіщук дає пораду, що робити, коли у дворі будинку одні лише ями, а замість квітника – небезпечні дерева:

«Перш за все треба визначитися з власником або балансоутримувачем саме цього дерева. Якщо це прибудинкова територія, відповідно балансоутримувачем зелених насаджень на прибудинковій території є або ЖЕК або ОСББ, або ЖБК. Мешканці будинку пишуть звернення, якщо директор цього ЖЕКу не бачить це дерево протягом тривалого часу, про те, що є загроза нашому життю, є загроза пошкодження комунікацій, будь ласка, відреагуйте.

Фактично в місті створена система, коли ми за рахунок цих ліній звернення громадян можемо контролювати всі звернення громадян і відповідним чином стимулювати виконавців до найшвидшого вирішення цих проблемних питань. Що мусить зробити далі керівництво цього, умовно кажучи, ЖЕКу? Вони повинні звернутися до КО «Київзеленбуд», щоб приїхала комісія, яка складе акт обстеження зелених насаджень, визначить, аварійне це дерево чи ні, яким чином його видаляти. Протягом п’яти днів ця комісія має приїхати. І потім балансоутримувач за свої кошти укладає договір з організацією, яка може проводити відповідні роботи. Або може це видалити власними потужностями, якщо вони в нього є. Тобто власник відповідає за стан зелених насаджень».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти