Анна Маляр: «Якщо аналізувати справи Гримчака і Пашинського, то складається враження, що це підготовка до затримання більш серйозних осіб»

Юрій Гримчак лишається під вартою до 14 листопада – таке рішення ухвалив Печерський районний суд столиці. Екс-заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій підозрюють у шахрайстві. Чому практика відкриття кримінальних справ відбувається, по суті, по доволі давніх епізодах, але розпочато все було за Юрія Гримчака, обговоримо з гостею студії «Доброго ранку, Країно!» Анноюа Маляр – юристом:

 

«Дуже складно аналізувати такі речі, тому що не завжди в цьому є якась така очевидна логіка. Є в українській політиці, як в будь-якій іншій, підводні течії, і, можливо, якщо ми будемо аналізувати вже і Гримчака і Пашинського – два провадження, то таке враження, що починають з підготовки, готуючись до більш серйозних затриманих осіб. Тому що люди, які зараз затримані, все-таки грали не першу скрипку. Грали другу скрипку при людині, з якою більш тісно працював. І, можливо, це підготовка не тільки суспільства, а розуміння, як буде реагувати колишня еліта на це».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти