«Доброго ранку, Країно!» продовжує боротьбу з цензурою

Після ефіру з Юлією Тимошенко керівництво Національного суспільного телебачення повідомило, що програму «Доброго ранку, Країно!» закривають. Тобто канал закриває найрейтинговішу програму в ефірі “UA:Перший” після інтерв’ю з опозиційним політиком.

Отже, ми продовжуємо боротьбу за те, щоб зустрічатися з нашими телеглядачами у прямому ефірі, розповідати про ваші проблеми і говорити правду про події, які відбуваються у нашій країні. Тож у четвер, 26 липня, телекомпанія «Ера-медіа» подала апеляцію на рішення Святошинського райсуду, яке фактично дозволяє ПАТ НСТУ прибрати з ефіру програму «Доброго ранку, Країно!».

Антон Довлатов: Враховуючи, що програма «Доброго ранку, Країно!» вчасно подала апеляцію, звертаємося до службових осіб, керівництва та працівників ПАТ НСТУ: вчинення будь-яких дій, що потягне за собою припинення трансляції програми «Доброго ранку, Країно!», незаконне. Всі причетні до цього особи – і ті, хто віддав наказ, і ті, хто здійснив відключення в ручному режимі, ризикують отримати до п’яти років позбавлення волі.

Тетяна Терехова: Ви маєте розуміти, що ми також плануємо серію сюжетів розслідування, у яких будемо висвітлювати весь перебіг процесу. Оскільки за нашими даними вже зараз здійснюється адміністративний тиск на суд з метою припинити трансляцію на «UA:Перший» програми «Доброго ранку, Країно!». А ще ми залучимо міжнародні та громадські організації, щоб не допустити ручного управління та ухвалення незаконного рішення.

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти