Григорій Ткаченко: краще поставити квартиру на сигналізацію

Заступник начальника управління поліції охорони у місті Києві, полковник поліції Григорій Ткаченко розповідає, як убезпечити своє помешкання від злодіїв:

«Поставити квартиру на сигналізацію це самий надійний спосіб, як захистити своє майно і своє помешкання. Так як на сьогоднішній день любий замок відкривається. Щохвилини відкриють два замка. Єдине, що час трішки більше стане для злодія, що його можуть побачити чи сусіди, чи хтось буде проходити по під’їзду. Із-за цього можуть його злякати, і він покине намір пограбувати ваше житло. А так всі замки відчиняються, лізуть через вікна, випилюють грати. Якщо є ціль попасти у ваше приміщення, способів дуже багато.

Перший і другий поверх страждає, якщо немає решіток. Ми рекомендуємо ставити всередині квартири, а не ззовні. Бо є пожежна ситуація. Ми рекомендуємо на першому-другому поверсі ставити грати тільки всередині і грати відкриваються. Якщо квартира знаходиться під нашою охороною, то ми даємо наліпку таку. Власник наліплює на вікно або на двері, і якщо зловмисник бачить, він не буде лізти туди, бо знає, що від 30 секунд до 3 хвилин приїде наряд групи реагування поліції охорони, який озброєний вогнепальною зброєю, спецзасобами і автомобілем. Звичайно буде затриманий за декілька хвилин і буде заарештований».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти