Григорій Ткаченко: «Звичайно, якщо ваша квартира під захистом поліції охорони, майже стовідсотково ваше майно буде збережене»

Літо – сезон не лише відпусток, але й квартирних крадіжок в Україні. І доки одні відпочивають, інші полюють за чужим майном. Влітку кількість квартирних крадіжок зростає вдвічі. Що робити, аби ваша квартира була у безпеці, розповість гість студії «Доброго ранку, Країно!» Григорій Ткаченко, полковник поліції, заступник начальника Управління поліції охорони в місті Києві.

За якими ознаками можна зрозуміти, що на вашу квартиру розпочато полювання?

Звичайно, там, де беруть великі сум грошей, ювелірні вироби, там злочинці готувалися. А в багатьох випадах злочинці проходять, бачать слабенькі двері або один замочок, простіше зайти в цю квартиру, звичайно, і беруть все, що лежить. І планшети, і телефони, і ювелірні вироби.

Здавалося б, чим простіше двері, тим менше є чим поживитися, а коли броньовані двері, дорогі замки – там є що взяти.

Звичайно, дивляться, чи кондиціонер стоїть, які навіть висять гардини на вікнах, и, звичайно, йдуть і в такі квартири. Немає ніяких надійних замків, ніяких надійних дверей. Звичайно, якщо ви знаходитеся під охороною поліції охорони, це вже на 99,9% ваше помешкання, ваше майно буде захищене На сьогоднішній день в Києві під нашої охороною 54 тис. квартир. Немає сенсу злочинцям іти у квартиру, на якій є наліпка, що вона під охороною. Бо якщо буде або розбиття вікна, або віджим пластикових вікон, або відкриття чи взлом дверей, в найкоротший термін прибуває наряд реагування і затримує злочинців.

Наскільки може захистити встановлення камер відеоспостереження?

А чим воно може захистити? Ви на роботі підєднуєтеся до камери, приходить вам сигнал, що там злочинці вже орудують. Вони там будуть перебувати до п’яти хвилин – швидко забігли, взяли що треба. Люди, як правило в одних і тих же місцях зберігають свої цінні речі.

Куди в першу чергу йде злодій? Де найчастіші схованки українців?

Якщо заходять, одразу ж шафа стоїть, де люди роздіваються, обов’язково перевіряють кармани в одягу. Перетрушують борошно, крупи, перевіряють морозильні камери, піднімають матраци, всю білизну перетрушують.

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти