Інтерпол зняв із розшуку еск-міністра Захарченка

Інтерпол зняв із міжнародного розшуку колишнього міністра внутрішніх справВіталія Захарченка та його заступникаВіктора Ратушняка.

Про це повідомив керівник департаменту спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк в інтерв'ю "Фокусу".

"Буквально місяць тому були зняті з міжнародного розшуку за звинуваченням в розтраті коштів колишній міністр внутрішніх справ Захарченко та його заступник Ратушняк", – сказав Горбатюк.

За його словами, Інтерпол постійно відмовляє українському слідству в оголошенні в розшук фігурантів справ Майдану. Там вбачають можливі ознаки політичних переслідувань.

"Нещодавно зіткнулися навіть з відмовою виставляти розшукуваних з так званою синьою картою. Червона картка означає, що всі країни Інтерполу повинні затримувати таку людину, а синя – просто повідомляти про її переміщення. Адже у нас з багатьма країнами, в тому числі європейськими, є двосторонні домовленості про екстрадицію. І коли ми дізнаємося, що підозрюваний в'їхав у якусь країну, просимо владу цієї країни затримати його, надаючи необхідні документи. Але нам відмовили навіть у цьому, причому в українському, а не в центральному офісі Інтерполу, з тієї ж мотивацією", – зазначив Горбатюк.

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти