Мар’яна Рекрутяк: «Я вважаю, що на роботу депутати можуть вдягатися в стилі смарт кежуал»

Стримана класика і легкий офіціоз. Після того, як депутатки від пропрезидентської фракції прийшли в перший робочий день із сумочкою від Гуччі за понад 2 тис. доларів або у сукні від Дольче-Габбана за 1,5 тис. доларів, парламентарі стали одягатися скромніше. Про вбрання народних обранців та про діловий стиль – яким він має бути, говоримо з гостею студії «Доброго ранку, Країно!» Мар’яною Рекрутяк – фешн-стилістом.

А яким має бути діловий стиль?

Зараз усі дрес-коди трошки розмиваються, і ті жорсткі рамки, які були, скажімо, років 20 тому, вже відходять. Наприклад, завжди на зустрічі або якісь офіційні заходи або в офіс вимагали костюми, сорочки, інколи краватки, інколи ні. Насправді зараз існують тільки два випадки, коли треба обов’язково бути в дуже строгому дрес-коді, це бізнес-бест та бізнес-традишнл. Бест – більш жорсткий, традишнл – трошки м’якший. Бест – це, наприклад, для чоловіків темно-синій костюм, світла сорочка – біла або блакитна і краватка якогось приглушеного кольору. Якщо це бізнес-традишнл, то це може бути звичайний костюм якихось стандартних кольорів – темно-синій, сірий, темно-сірий, сорочка і краватка за вимогою, але не обов’язково.

А це відрізняється в різних країнах?

Зазвичай ні. Тому що це міжнародно прийнятий дрес-код. І це навіть прописують в запрошеннях, якщо е якісь офіційні зустрічі. А в принципі я вважаю, що на роботу депутати можуть вдягатися в стилі смарт кежуал. Це той дрес-код і той стиль одягу, який вдягають в офіс, зараз він дуже вживаний. Але різні організації можуть прописувати певні правила для себе. Якщо ви, наприклад, йдете до Верховної Ради або київської адміністрації або на якусь бізнес-зустріч, жінки повинні розуміти, що йдуть в середовище, де дуже багато чоловіків, тому їхній одяг повинен бути стриманим і налаштовувати і вас і всіх навколо на робочий лад. Тобто якісь занадто великі декольте, короткі спідниці, дуже яскраві кольори неприпустимі.

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти