Михайло Дяденко: «Штаб Порошенка поки що не демонструє нових меседжів, які б зацікавили суспільство і додали йому нові голоси»

Володимир Зеленський залишається лідером президентського рейтингу і випереджає свого конкурента Петра Порошенка більше ніж удвічі. Принаймні такі результати соціологічного опитування, яке провела соціологічна група «Рейтинг» після першого туру виборів. Чи можна подолати такий великий відрив між претендентами на президентське крісло, запитаємо у Михайла Дяденка політолога, який на зв’язку зі студією «Доброго ранку, Країно!»:

«Лише за умови якоїсь фатальної помилки, якої допустився б штаб Володимира Зеленського або сам кандидат. Бо якщо, як ми бачимо перебіг подальшої виборчої кампанії, то штаб Петра Олексійовича поки що не демонструє якихось нових меседжів, які б зацікавили суспільство і додали йому нові голоси.

Все ж таки Петру Олексійовичу потрібно було б більш предметно пояснити, що сталося, чому такі результати, чому так народ проголосував проти. І що б він робив конкретно більш предметно у кожній сфері і в кожній зоні своєї відповідальності. Але я хотів би сказати, що така карма на сьогодні у Порошенка, що фактично він виявився відповідальним і виборці пред’явили претензії не лише за його діяльність, а фактично і за діяльність і ВР, і Кабміну, влади загалом, якою люди дуже не задоволені. І саме тому такий сьогодні ми маємо результат виборів.

Більшість голосувала саме проти Порошенка. Це вибір якраз проти старої системи, проти корумпованої влади. Не лише Порошенка, але влади загалом всіх фактично щаблів. В тому числі судової влади. Як ми бачимо, судова реформа не спрацювала. Люди абсолютно не мають жодної довіри, попри запевнення влади, що ця реформа відбулася. Власне відбулося голосування проти.

Петро Олексійович не пояснив, яким чином він вплине на антикорупційну реформу, яка повністю провалена, попри те, що в Україні створено нові органи, які б мали уособлювати боротьбу з корупцією. Ми бачимо, що більше, ніж боротьбою з корупцією вони займаються боротьбою один з одним, а також тим, щоб наввипередки продати фігурантам їхні справи, їхні провадження, щоб на цьому заробити. Ми не бачимо жодних результатів боротьби з корупцією, і яким чином це можна зробити, Петро Олексійович так і не пояснив.

І насправді навіть не це більше турбує людей, адже сьогодні напевно більшість українців перебувають на межі чи за межею зубожіння через комунальні тарифи, через ціни, які сьогодні сформувалися, завдяки високим цінам на газ. Ми бачимо величезну заборгованість за комунальні послуги. І сьогодні навіть символічний штраф, який буде введений з 1 травня, за борги за житлово-комунальні послуги, абсолютно не додає якоїсь любові до влади, попри будь-які обіцянки, які сьогодні озвучує Петро Олексійович».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти