Наталя Земна: «Алое лікує навіть гепатит С»

З гостею студії «Доброго ранку, Країно!» Наталею Земною – фітотерапевтом говоритимемо про користь рослин, які оточують нас в наших домівках, зокрема алое та каланхое. У світі налічують близько 500 видів цих рослин, і кожна з них має певні корисні для людини властивості:

«Ви знаєте, хоч і родина одна нібито, і алое, і каланхое, але вони різні. Хоча вони квітують, але дуже рідко я бачила квіти. Це рослина живородка. Вона має на кінчиках листочків такі живі рослинки. Вони падають на землю, причіплюються корінцями і ростуть. Ця рослина унікальна, живородка вона називається в народі. І люди побачили, що вона може справитися із будь-якими захворюваннями. Навіть буває таке тяжке захворювання, як бешиха, тобто рожисте запалення. І сік цієї рослини розводимо з новокаїном наполовину і лікуємо.

Окрім того, ця рослина дуже цінна тим, що вона використовується в народній медицині для лікування гепатиту вірусу С. До неї дотається ще печіночна гепатіка. Звичайно, обов’язково з лікарями. Тому що лікар повинен поставити діагноз обов’язково. Без діагнозу лікувати людину не варто. Іноді люди думають, сам нап’юся, сам наїмся і буду здоровий, але ж навіть якщо людина має такі унікальні рослини, то сама також лікуватися не повинна. Вона повинна звернутися до лікаря. Народна медицина взагалі покликана до того, щоб людину застерегти від захворювань, профілактично лікувати або виходити після операції. Народна медицина якраз і виходжує людину.

Брати рослину треба знати, коли і як. Треба, щоб вона мала вік мінімум три роки, тоді вона буде мати силу. Окрім того, треба її не поливати тиждень хоча б. Якщо ми беремо алое і будемо готувати з нього сік або ліки, то ми не повинні поливати алое. А потім треба покласти в прохолодне затемнене місце, в холодильник. Особливо багато уваги приділяв Філатов. Він бачив, що але може зцілювати очі, лікувати зір, і запропонував витримувати саме так алое. І далі, коли почали вживати, то побачили, що алое може лікувати дує багато захворювань. Насамперед раніше ще випарювали алое, робили сабур. Сабур це вже випарений, сухий порошок і така тверда темна маса, і нею користувалися для того, щоб нормалізувати функцію кишківника. Щоб не було закрепів, щоб кишківник працював нормально. І алое також використовують для лікування всієї травної системи, якщо там є запалення. Особливо при виразці шлунку. І використовують найчастіше і найкраще живу рослину. Можна робити настої, можна робити настоянки на горілці».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти