Наталя Земна: «Розхідник плющовидний відновлює травну систему, покращує стан шлунку і лікує печінку»

Без печінки організм перестав би працювати, адже вона виконує понад 500 функцій. Але попри таку важливість цього органу, кожен п’ятий житель планети ризикує мати хворобу печінки, повідомили в англійській організації здоров’я. Причин недуги багато, але є три головні загрози – алкоголь, жирова хвороба та вірусний гепатит. Своїми порадами для збереження здорової печінки поділиться гостя студії «Доброго ранку, Країно!» Наталя Земна – фітотерапевт:

«Печінка спочатку не проявляється ніяк. Тому що вона не болить. Вона болить вже тоді, коли переповнена застоями, коли інтоксикації багато, коли токсинів багато нахваталася, бо печінка це наш очисний орган. І ось коли шлунок працює погано і токсини там виробляються, тоді утворюються там токсини і тоді, звичайно, печінка страждає від того.

І коли вже бачиш людину, навіть можна і не запитувати: як ви почуваєте себе, чи є тяжкість в правому підреберрі, чи у вас є нудота, чи є печія? Вже бачиш по обличчю. Обличчя буває землисто-сірого кольору, темні круги під очима. А найчастіше, особливо у молоді, висипи на обличчі. Це тоді, коли понижена кислотність і їжа не перетравлюється нормально. Від цього дуже страждає печінка, і вона не може всі токсини знешкодити і вивести з організму, тоді токсини лізуть на шкіру, на обличчя.

Я раджу тоді брати, нині цвіте розхідник плющовидний, який тонізує шлунок, всі травні органи, кишківник. І коли шлунок працює нормально, ця м’ята кошача, як її називають в народі, – одна чайна ложка на склянку окропу, заварити і потім настоювати і випити по чверті склянки 4 рази на день. Якщо більша доза – столова ложка, тоді тільки по столовій ложці 4 рази на день. Ця рослина відновлює травну систему, покращує стан шлунку і звичайно ж лікує печінку. Особливо усуває запальні процеси жовчного міхура, коли в ньому застої, і печінку рятує, допомагає їй працювати і виконувати свою очисну, кровотворну і жовчогінну функцію. Можна повживати навіть тижнів три, потім зробити перерву, а потім знову можна повживати.

Я раджу цю рослину, тому що вона дуже унікальна. Вона лікує запалення семи дірок у голові. По-перше, якщо є конюктивіти, якщо є нежить, якщо є порушення слуху, то ця рослина допоможе. Також вона зміцнює кісткову систему. Тому всім людям, особливо старшого віку, я б радила вживати цю рослину. Тепер вона цвіте до липня. Ще нині є спориш. Я дуже люблю салати із споришу. Дві столові ложки на день. Бодай одна столова ложка. Тоді буде нормально працювати печінка, не буде застоїв, не будуть відкладатися камінці в жовчному міхурі. І ця рослина виводить уратні солі, тобто лікує ще ниркову, сечо-статтеву систему».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти