Наталя Земна: «Спеції для їжі – це як прикраси для жінки»

Які прянощі варто і при чому використовувати? Зокрема, прянощі, додані у чай, не тільки зроблять його смак оригінальним, а й можуть допомогти у профілактиці застуди. А якщо їх вживати під час лікування, то й одужання може прийти набагато швидше. Тож які спеції і для чого варто вживати, розкаже гостя студії «Доброго ранку, Країно!» Наталя Земна – представниця нетрадиційної медицини:

Спеції це найдорожче, що є в харчуванні. Адже якщо стіл не прикрашеній, то це означає, що в жінки немає прикрас, вона без макіяжу, без нічого. Шафрану треба 2 гр. на рік для чоловіка. Для того, щоб ним приправляти справи, для того, щоб чоловік був у тонусі, для того, щоб була потенція гарна, для того, щоб у нього не було простатиту, аденоми. Це гарна дуже профілактика. Це чоловіча більше спеція.

А жіночі спеції, по-перше, треба давати жінці липу. У липі жіночі гормони, отже жінка буде в тонусі. Вона буде тривалий час виглядати молодою, гарною, якщо вона вміє користуватися липою. До чаю я маю на увазі додавати. Іноді зараз п’ють чаї і добавляють щось духмяне. Насамперед беруть м’яту або мелісу. Але ті, у кого атонія шлунку, понижений тиск, їм не потрібно пити м’яту і мелісу. Вони їм протипоказані. Треба шукати іншу духмяну приправу. Я вважаю, що це може бути базилік. Він також духмяний. Він заспокоює нервову систему. Не пригнічує, тонізує людину.

Чабрець дають як приправу. Особливо болгари дуже люблять. Бо там п’ють багато вина, і для того щоб не упивалися люди, щоб не було похмілля, дають чабрець. Дають до м’яса, до риби як приправу.

Хочу нагадати, що люди зараз трошки пригнічені, особливо чоловіки. Від листопада до березня в них така сплячка. То для того, щоб їх тонізувати, чоловікам частіше треба давати хрін. Особливо якщо це страви тваринного походження, до м’яса, до ковбас, до сала. Звичайно ніколи не забуваємо про цибулю і часник, бо в Україні якщо страва без цибулі і борщ без часнику, то він вже не борщ. До чаю я радже додавати імбир. Ця приправа робить чай смачним, гостреньким, тонізує всі органи травлення».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти