facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Андрій Юсов: «Вже стає публічним факт розбіжностей у фракції «Слуга народу»

15.11.2019

Депутат з фракції «Слуга народу» Анна Скороход заявила про тиск на її родину та звинуватила свою ж фракцію у репресіях. За її словами, правоохоронці затримали її чоловіка нібито через те, що депутат не голосувала за певні законопроекти. Голова фракції Давид Арахамія, зі свого боку, заявив, що після таких слів депутат Скороход буде виключена з фракції. Гість студії «Доброго ранку, Країно!» Андрій Юсов – юрист, директор Школи відповідальної політики, коментує те, що відбувається у фракції «Слуга народу»:

«Сподіваємося, що найближчі оцінки будуть від правоохоронних органів і заяви пані Скороход, і заяви пана Арахамії. Давид Арахамія досить дивні заяви робить заднім числом, тому що якщо відомі якісь факти про підкуп, лобіювання, а це називається корупцією насправді, інтересів олігархів і промислових груп, то про це треба повідомляти правоохоронні органи, щоб ми не стали свідками чергового шоу, як у випадку з поліграфом. І тут не зовсім правдива ситуація, тому що він заявив про можливу корупцію з боку пані Скороход лише після того, коли вона звинуватила керівництво фракції і керівництво партії влади в тиску на власну сім’ю.

В свою чергу, безумовно, і до пані Скороход є питання, тому що вона свідомо йшла кандидатом в депутати в партії «Слуга народу», і це передбачає певну дисципліну. Тому коли вона сьогодні говорить про те, що думала, що все буде по-іншому, ні, шановні. Всі ті, хто йшов в депутати від «Слуги народу» або зараз на державні посади, зробили свідомий вибір. Те, що ви починаєте, можливо, прозрівати, це дуже добре, але на вас також частина відповідальності. Далі буде лише цікавіше, тому що фракція найбільша, єдина монобільшість в історії України, і зрозуміло, що групи впливу різні і центри впливу різні. І те, що сьогодні вже публічним стає цей факт розбіжностей, я думаю, далі буде поглиблюватися».