facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Алла Рябуха: «Ми задовольнили заяву про звільнення Мішеля Терещенка, бо в цей час містом повинні керувати професіонали»

27.03.2020

В Глухові Сумської області міськрада висловила недовіру меру Мішелю Терещенку і обрала нового секретаря. Депутати кажуть, очільник міста впродовж останнього року взагалі не з’являвся на сесії. Також Мішель Терещенко разом із своєю командою почали безпідставно звільняти бюджетників. Маємо змогу дізнатися більше безпосередньо з місця подій від Алли Рябухи – директора школи, депутат глухівської міської ради, яку також незаконно було звільнено з посади, яка є на зв’язку зі студією «Доброго ранку, Країно!».

Що слугувало рішенню про ваше звільнення?

Ситуація в нашому місті досить складна. Ви бачите по телебаченню, всюди бачать – збираються депутати ВР, обласної ради, але тільки не в нашому місті. Мера Мішеля Петровича вже два роки немає в нашому місті. Ситуація, коли в Україні надзвичайна ситуація і мер міста як ніхто повинен бути саме в цьому місті, саме разом з містянами. Тому що гроші є для таких випадків, але вони зараз на рахунках. Може їх тільки міська рада використати на закупівлю обладнання, масок. Те, що в нашому місті школи, дитячі садки шиють маски при тому, що гроші на рахунках є, це дуже страшно. Дзвонять нам медичні сестри, лікарі: допоможіть, що робити? Людям треба захищатися, треба робити. Тому у нас в міській раді більшість, і тому ми вирішили прийняти заяву Мішеля Петровича, яку він написав рік тому про те, що він не спроможний керувати містом. А люди обрали Мішеля Петровича, а не секретаря міської ради Олену Демишеву. Тому ми задовольнили заяву про звільнення його з посади міського голови і звільнили Олену Демишеву. Вважаємо, що на цей час містом повинні керувати професіонали.

Що відбувалося в Глухові протягом цих років?

Те, що відбувається в Глухові, це травля, незаконне звільнення людей. Дві-три особи в місті вирішують всі питання. Ставляться на керівні посади свої люди. Якщо хтось щось скаже, людей звільняють. Ніякого взагалі слова «демократія» ми і говорити не можемо. Тобто узурпація влади в декількох осіб. Депутати міської ради жодного рішення не мають. До речі, всього повинно бути 34 депутати, а зараз 29. Компанія Олени Демишевої виключила цих депутатів. Якщо ми щось питаємо, вона каже: пишіть депутатські запити або звертайтеся до суду. За два роки, уявіть собі, не було жодної депутатської комісії.

Як змінився Глухів за господарювання цього мера?

Глухів – це найкрасивіше місто України. Наше місто дуже красиве, історичне. Але за останні чотири місяці перетворилося в таке місце, що не хочу ображати. Прибрали пам’ятники. Обіцяли побудувати, але нічого немає. Але вони в цьому звинувачують тільки опозицію. Краще приїхати і подивитися, що стало з нашим містом. Жодного прогресу не було. Люди сподівалися, що це буде маленький Париж. Але...