facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Маріанна Васильєва: «Навіть пандемія не змусила мера Глухова Мішеля Терещенка повернутися до міста»

06.04.2020

Міський голова Глухова, що на Сумщині, вже рік як самоізолювався від проблем городян. Не з’явився він на роботу і в нинішні важкі для міста часи, коли вирує епідемія коронавірусу. Тож місцевій раді довелося брати ініціативу в свої руки, і зрештою роботу органу місцевого самоврядування розблокували. Маріанна Васильєва – заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Глухівської міської ради прокоментує для глядачів «Доброго ранку, Країно!», як склалося, що місто в складні часи залишилося без голови та рішень, які мають допомогти долати сьогоденні виклики:

«Я хочу зазначити, що мій колишній керівник міський голова Мішель Терещенко тільки де-юре залишався на документах міським головою. Де-факто більше року він не з’являвся на роботі, а якщо і приїздив, то лише тільки для того, щоб підписати знову документи на звільнення когось із працівників міської ради або оголосити догану. Керувала містом секретар міської ради Олена Миколаївна Демишева.

І дійсно, останньою крапкою, чого у нас відбулися такі події саме зараз, стало те, що на прохання депутатів від опозиції зустрітися з головними лікарями і з’ясувати, які кошти необхідно на обладнання, що треба зробити в ці страшні моменти пандемії, що треба вирішити, вони отримали відмову. І тому все це стало таким поштовхом до тих подій, які відбувалися зараз у нашому місті. Ми майже і забули, як виглядає міський голова. Річ у тім, що міський голова два рази подавав заяву про припинення своїх повноважень. Перший раз – у 2018 році , а другий раз – у серпні 2019 року. Він і на «ФБ» опублікував своє звернення, що він не хоче більше працювати і він вже більше приїздити не буде до нашого міста, а всім буде керувати секретар міської ради.

Тому, мабуть, все ж таки і навіть така пандемія, на жаль, не змусила мого колишнього керівника приїхати до нашого маленького міста. А всі пропозиції, майже всі, які подавали тоді депутати від опозиційних фракцій, Олена Миколаївна або не розглядала, або ігнорувала. Тому у нас виник такий політичний колапс. Я хочу зазначити, що дуже багато було провокаційних моментів з цього приводу, але відразу хочу всіх заспокоїти, наступного дня новообраний секретар міської ради приступив до виконання своїх обов’язків. Було затверджено новий склад виконавчого комітету. А в п’ятницю вже було схвалено міську програму здоров’я на 2020-2024 роки, і виділено коштів більше ніж 3 млн. 800 грн. для нашої глухівської міської лікарні, і 100 тис. було виділено для центру первинної медицини, саме які будуть спрямовані на закупівлю необхідного медичного обладнання для наших лікарів. Все пройшло дуже спокійно, і вперше і виконком і міська рада прийняли одноголосно.

Я думаю, що ми вже на цьому тижні розпочнемо закупівлю того обладнання, яке нам було необхідно. Місто працює в звичайному штатному режимі і дуже багато людей переживало, що це якось вплине на бюджетну сторону. Хочу зазначити, що навіть у п’ятницю люди отримали заробітну плату. Тобто все це стосувалося тільки вищих ешелонів влади. А місто працює в звичайному і спокійному режимі».