facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Віталій Бунечко: «Люди чомусь мало дослухаються, але ми будемо посилювати карантинні заходи»

09.04.2020

Не сиділи вдома, а пішли в гості до товариша, який повернувся з-за кордону, результат – підчепили коронавірус. Це сталося у райцентрі Малин на Житомирщині. Скільки ж людей в результаті гулянки похворіли, які ситуація в регіоні, глядачам «Доброго ранку, Країно!» розкаже Віталій Бунечко – голова Житомирської ОДА.

«Я все-таки закликаю не до того, щоб уникати штрафів, а до того, щоб все-таки самоізолюватися. Тому що випадки, які відбуваються у нас, і свідомість громадян досить дивує. І саме та ситуація, яка в Малині, коли давні друзі зустрілися після приїзду з Польщі, ситуація, яка у нас, на жаль, в Бердичеві, де чоловік зустрівся зі своїм товаришем, який приїхав з-за кордону, а потім заразив свою матір, яка вже у віці, вона досить неприємна, і ніякі штрафи не повернуть життя і здоров’я наших людей. Тому давайте не будемо уникати штрафів, а давайте просто посидимо вдома, давайте побудемо в самоізоляції, давайте будемо дотримуватися норм карантину.

На жаль, у нас два таких вогнища на Житомирщині – Малин і Бердичів. В Бердичеві, на жаль, кількість хворих більша буде. Сьогодні зранку офіційна статистика МОЗ – вже 10 хворих в Бердичеві і 8 хворих у нас в Малині. Вчора в Малині засідала виїзна комісія під головуванням заступника голови ОДА, і навіть коли знаходилася комісія в Малині, я мав спілкування з начальником обласного управління Національної поліції, навіть візуально було видно, що норми карантину не дотримуються. Від сьогодні в Малині будуть більш посилені карантинні пости, будуть працювати працівники Головного управління Національної поліції. Люди чомусь мало дослухаються, але ми будемо робити все для того, щоб все-таки посилювати ці заходи і все-таки не дати поширюватися цій заразі на теренах нашої держави».