facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Євген Перелигін: «Українські медики в Італії працювали як звичайні робітники госпіталів»

24.04.2020

Двадцять українських медиків-добровольців нарешті повернулися з Італії. Наші фахівці вирушили туди ще в пік пандемії – 4 квітня набиратися досвіду і допомогти італійським колегам рятувати інфікованихCOVID-19. Своїми навичками та знаннями вони тепер будуть ділитися вдома. Про деталі такого обміну досвідом і допомоги на міжнародному рівні глядачам «Доброго ранку, Країно!» розповість Євген Перелигін – надзвичайний і повноважений посол України в Італії:

«Перш за все хотів сказати, що наша місія медиків складалася з двох частин. Це було 13 лікарів і 7 медсестер і медбратів. Кожен з них працював в бригаді з італійськими колегами в місті Урбіно і в місті Пезаро. Тобто вони працювали як звичайні робітники госпіталів, але разом з тим вони могли допомагати італійським або лікарям, або медсестрам у виконанні щоденної роботи. Тобто вони були членами медичних бригад двох шпиталів.

У нас були спеціальні помічники, які допомагали перекладу в побутових справах. Це були наші громадяни, які проживають в цій місцевості. Але що стосується роботи, то, як я знаю, виникали певні складнощі, тому що не завжди в одних госпіталях італійські лікарі володіли достатньо англійською мовою, коли наші лікарі пропонували саме спілкуватися англійською мовою. Але були деякі випадки, коли і наші лікарі не змогли англійською мовою в окремих випадках користуватися на сто відсотків. Тобто єдина, я вважаю, проблема була це була проблема розуміння стовідсоткового. Хоча, як мені сказали керівники регіону Марке, де працювали наші лікарі, розуміння навіть в таких умовах було всебічне».