facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Олексій Кучер: «Осередки захворювання на COVID-19 є якраз у лікувальних закладах»

27.04.2020

На Харківщині в психіатричній лікарні зафіксували спалах коронавірусу. Село Стрілече закрили на карантин. Про те, яка ситуація в обласній психіатричній лікарні зараз, глядачам «Доброго ранку, Країно!» розповість Олексій Кучер – голова Харківської ОДА:

«З 25 проб, які були взяті у нас, 11 знайшли своє підтвердження. Ще 30 результатів ми чекаємо. Найближчим часом, я думаю, пару годин, і ми дізнаємося ці результати. Ви знаєте, що там приблизно трохи більше 500 осіб працівників, і вони теж будуть всі протестовані. А також 600 людей там утримуються. Закрите на карантин одне відділення. Але ми протестуємо всіх людей, які знаходяться в цій лікарні.

Ми зафіксували перший випадок захворювання, і одразу ті люди, у яких виявили коронавірус, були відправлені на самоізоляцію. Після цього ще триває епідемічне розслідування. Встановлюється коло осіб, і були відібрані зразки. Поки ми встановлювали людей, які вже точно були хворі, їх вже не допускали до лікарні. Сьогодні ми теж на ранок матимемо антирекорд. Тому що за цю добу у нас підтвердились вже 49 випадків. Я хочу звернути увагу на те, що осередки маються якраз в лікувальних закладах. Я хочу звернутися до лікарів: ми вам всім допомагаємо, будь ласка, застосовуйте засоби індивідуального захисту. Тому що із 49 випадків у нас є ще три осередки по лікарням. 42 випадки – це 16 в одному районі, 14 ще в одній лікарні і 12».