facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Роман Тугашев: «Зараз питання навіть не про доходи, питання про виживання бізнесу»

04.05.2020

Закон один для всіх – за такою вимогою представники малого і середнього бізнесу вийшли на акцію протесту в Києві. Кажуть, через карантинні обмеження вони зазнали величезних збитків, дехто вже опинився на межі банкрутства. На зв’язку зі студією «Доброго ранку, Країно!» Роман Тугашев – підприємець, експерт з організації фуд-бізнесу.

За різними даними з початку пандемії коронавірусу ліквідувалися біля 40% закладів громадського харчування. Як коронавірус вплинув на вас?

Він вплинув абсолютно прямо. Тому що, крім фестивалів вуличної їжі, в нас ще є купа проектів, які на стадії будівництва. Це все пов’язано із закладами громадського харчування, тому ми не працюємо. Тому ми з березня виконуємо вимоги карантину і ситуації в країні і нічого не робимо. Частину команди по деяким напрямкам ми були вимушені відправити у відпустку за власний рахунок, з частиною закінчили співробітництво. Чекаємо зараз завершення з 12 травня, і сподіваюся, що почнуться якісь певні зміни.

Якщо порівняти ваш бізнес з минулим роком, що ми маємо в мінусі?

Це абсолютно все неможливо порівнювати 2018-2019 рік з цією ситуацією, яка на сьогодні. Тому що будь-яку індустрію потрібно буде відновлювати, і на це піде не один рік. Тому що ми працюємо і в фестивальній індустрії, і в закладах громадського харчування. Там насправді ситуація катастрофічна. Зараз питання не про доходи. Зараз питання про виживання бізнесу і про збереження тієї частини людей, яка є. Якщо говорити про фестивалі вуличної їжі, то за один фестиваль ми працевлаштовуємо близько тисячі людей. І в усіх наших працівників і тих, хто бере участь у фестивалі, є сім’ї. Тому найголовніше зараз питання виживання і наскільки можливо буде ще в цьому році проводити хоч щось.

Скільки ресторанів нині можуть зникнути безповоротно з ринку України?

На сьогодні чіткої статистики, в принципі, не існує. Можна говорити лише про якісь свої здогадки. Але з тієї інформації, яка, наприклад, в мене є, то не відкриється кожна п’ята точка громадського харчування. Це і кіоск з шаурмою, і ресторан. І справді, ті бізнеси, які були низькорентабельними, але все ж таки працювали, вони вже не відкриються ніколи. І таке ж питання стоїть по постачальникам продукції до закладів громадського харчування. Їх також працювала величезна кількість, але у зв’язку з тим, що закриті заклади громадського харчування, вони також не отримують прибутки, не можуть розрахуватися. І там також мова йде про сотні закритих підприємств. Я насправді бажаю, щоб всі відкрилися, і бажаю всім успіху у відкритті. Але відкриються справді найсильніші, в кого була хоч якась фінансова подушка чи підтримка.