facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Руслан Марцінків: «З 12 травня треба дати малому і середньому бізнесу працювати»

04.05.2020

Слідом за очільником Черкас мери інших українських міст також почали ослаблювати карантинні обмеження. Зокрема,дозволили роботу парків, перукарень та торговельних центрів. Своєю позицією з цього приводу з глядачами студії «Доброго ранку, Країно!» поділиться Руслан Марцінків – міський голова Івано-Франківська, який підтримав мера Черкас, хоча обмеження в міст скасовані не були:

«Ситуація наступна:адже ми розуміємо, що навіть якщо прийме рішення чи сесія, чи виконком, все одно поліція буде штрафувати підприємців. Ринки у нас працюють. Все, що в постанові Кабміну не заборонено, у нас працює. Я підтримую рішення своїх колег, але не хочу наражати підприємців на штрафи і на відкриття кримінальних справ. Тим паче, що я маю кримінальну справу за те, що перед Великодніми святами в місті було дозволено працювати ринкам, і вважаю, що це є правильно. Тому що на той момент ніякої постанови, ніякого документа не було. Тому маю дві кримінальні справи сьогодні і підтримую свого колегу міського голову. Все-таки треба дати на місця можливості приймати ті чи інші рішення. І на часі все-таки послаблення карантину. Ми очікуємо.

Ще раз звертаюсь до Кабміну і президента: з 12 травня треба дати малому і середньому бізнесу працювати. Тому що неправильно, коли «Епіцентр» працює. Сьогодні там все можна купити від шкарпеток, а поруч буквально власники, які найбільше сплачують податки до місцевих бюджетів, вони не працюють. І така ситуація достатньо тривожна, тому що держава будується на справедливості, і закон один для всіх, а не для вибраних. Тому я підтримую мера Черкас та інших міських голів, які в такий непростий час підставили плече підприємцям, і вважаю цю позицію правильною».