facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Тарас Грень: «На Львівщині було прийняте рішення про непом’якшення карантину до 15 травня»

12.05.2020

Загальна кількість людей, які підхопили коронавірус, в Україні перевалила за 15,5 тисяч. З них понад три тисячі одужали, 408 людей померли. Лише за попередню добу плюс 416 нових пацієнтів. Найбільше недужих у західній Україні та столиці. Чому обласна рада продовжила карантин на Львівщині до 15 травня, для глядачів «Доброго ранку, Країно!» прокоментує Тарас Грень – заступник голови Львівської ОДА:

«Об’єктивно не аж до 15 травня, а тільки на чотири дні. Причиною такого було все ж таки наявність в нас негативної динаміки в частині збільшення хворих на COVID-19. Для прикладу, коли вчора у нас було плюс 45 людей, то зараз ще цифра формується, але таке само десь така цифра є. Основна ознака пацієнтів, які безпосередньо зараз поступають в лікарні, це є все ж таки складні ускладнення і складні діагнози. Тобто люди поступають до лікарень в значно гіршому стані, ніж це було тижнів півтори-два тому. Саме тому і було прийнято рішення обласною комісією в частині непом’якшення карантину до 15 травня.

Звичайно, що не виключено, що може буде введений більш жорстокий карантин і позакривається все. Наголошую: принциповою є динаміка та, яка зараз формується. Коли ми будемо говорити, умовно, сьогодні будуть вже зведені дані по області в частині наявності осіб, які хворі на COVID-19, звичайно ми будемо цю ситуацію відслідковувати і дивитися. Якщо вона стане хоча б позитивнішою, то ми відповідно зможемо прийняти рішення про пришвидшення пом’якшення карантину чи безпосередньо навпаки про його продовження. Звичайно від карантину стомилися всі, звичайно бізнес невдоволений, але об’єктивно питання стоїть тільки в тому, що ми повинні зламати цю динаміку і сформувати все ж таки позитивну ситуацію в області».