facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Вікторія Зубицька: «У спеку насамперед важливо не забувати про питний режим»

19.06.2020

 

Задуха накрила Київ та ще й така, якої не бачили 140 років, повідомляють метеорологи. Як вберегти своє здоров’я за таких погодних умов, розкаже гостя студії «Доброго ранку, Країно!» Вікторія Зубицька – лікар-терапевт, представниця нетрадиційної медицини:

«Надзвичайна спека, і ми зажди думаємо, як попередити свій стан, щоб, на дай боже, не захворіти. Насамперед не забуваємо про питний режим. Наші телеглядачі повинні знати, що необхідно пити воду не холодну, а теплу приблизно 2,5 – 3 літри. Але тут би я хотіла ще сказати два слова для пацієнтів, які страждають на серцево-судинні захворювання, хвороби нирок. Тут необхідно питний режим обмежити десь до двох літрів, тому що там є проблеми із судинами, тому питний режим необхідно зменшити. Не забувайте, якщо ми виходимо з дому, з дому бажано з 11-ї до 17-ї взагалі не виходити. Також, якщо ми виходимо з дому, обов’язково одягаємо капелюх на голову і обов’язково одягаємо одяг із натуральних тканин – це бавовна, це льон. Ті місця, які в нас будуть відкриті для сонця, намагаємося обробляти сонцезахисними кремами з певними фільтрами. І обробляємо це десь приблизно за півгодини до того, як виходимо з дому. Нашим прекрасним жінкам бажано не наносити декоративну косметику, вона здатна викликати алергічні реакції.

Також пацієнти, які страждають на хронічні захворювання, повинні проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем і обов’язково вживати ті препарати, які вони вживають щодня. Якщо підвищений артеріальний тиск, або ті, хто страждають на знижений артеріальний тиск. І звичайно, використовувати наші лікарські рослини. Можна пити або чаї з них, для того щоб втамовувати спрагу, або можна також використовувати настоянки. Ті пацієнти, які страждають на знижений артеріальний тиск, вранці повинні пити або родіолу рожеву 10-20 крапель, або декілька крапель ехінацеї вранці і в обід».