facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Заява про вчинення кримінального правопорушення Головою правління ПАТ «НСТУ» Аласанією З.Г.

03.07.2020

Заява про вчинення кримінального правопорушення Головою правління

ПАТ «НСТУ» Аласанією З.Г.

(в порядку ст. 214 КПК України)


Сьогодні 02 липня 2020 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, яке було присвячене конфліктній ситуації, яка склалася між ТОВ «ЕРА-МЕДІА» та ПАТ «НСТУ».

Як вже стало відомо широкому загалу, чиновники ПАТ «НСТУ» повідомили колектив «ЕРА-МЕДІА» про припинення з 11 липня дії договору, у відповідності до якого ранкове шоу «Доброго ранку, Країно!» транслюється на UA: ПЕРШИЙ.

На нашу думку, головна причина закриття програми – вихід в ефір новини про скандали та факти міжнародної корупції, а також державної зради з боку п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Як повідомили представники ПАТ «НСТУ», які були відповідальні за нашу співпрацю, публікація розмов Порошенка та Байдена стала останньою краплею терпіння наглядової ради ПАТ «НСТУ».

Це вже друга спроба ПАТ «НСТУ» закрити програму «Доброго ранку, Країно!».

У 2018 році «ЕРА-МЕДІА» опинилась під загрозою закриття через появу в ефірі ранкової телевізійної передачі «Доброго ранку, Країно!» лідера партії «Батьківщина» – опозиціонерки Юлії Тимошенко та інших опонентів влади.

Тоді ПАТ «НСТУ» розгорнуло справжню інформаційну війну, яка мала на меті переконати професійну медійну спільноту та українське суспільство загалом, що зникнення передачі з ефіру UA: ПЕРШИЙ – нормальне явище. Переконати, що цензура в даному разі використовується виключно у виховних цілях.

Тоді журналісти «ЕРА-МЕДІА» перемогли цензуру у судах і програма продовжила вихід на суспільному мовнику.

Після зазначеного засідання комітету, при спробі взяти журналістами «Доброго ранку, Країно!» коментар у Голови правління Аласанії Зураба Григоровича щодо результатів засідання Комітету та його ставлення, останній з метою перешкоджання журналістській діяльності дозволив собі перейти на хуліганські дії по відношенню до кореспондента та обізвав її «шавкою»!

Почути таке від керівника Суспільного принципами якого є, зокрема, дотримання норм суспільної моралі, традицій і культури Українського народу; людини, відзначеної державною нагородою «Заслужений журналіст України», по відношенню до колеги є неприпустимим!

Маємо наголосити, що поведінка особи, яка перебуває на вістрі національної журналістики має відповідати очікуванням громадськості й забезпечувати довіру суспільства та громадян до неї, сприяти реалізації прав і свобод людини і громадянина, визначених Конституцією.

Замість того щоб дбати про позитивний імідж та авторитет Суспільного, Аласанія Зураб Григорович таким своїм відношенням ганьбить усю українську журналістику та медіа спільноту!

Враховуючи вищевикладене, систематичні дії Голови правління Аласанії Зураба Григоровича щодо закриття програми «Доброго ранку, Країно!» та образи журналістів розцінюємо, як перешкоджання журналістській діяльності (ст. 171 КК України).

З огляду на вказане, керуючись ст. 214, 216 Кримінального процесуального кодексу України, прошу не пізніше 24 годин після подання даної заяви про вчинене кримінальне правопорушення внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 171 КК України та розпочати досудове розслідування з метою встановлення об’єктивних обставин справи та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Генеральний директор В. Дикий