facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Олексій Петров: «Закарпатська область посилить карантинні вимоги»

06.07.2020

 

Динаміка захворювання коронавірусом за останній місяць викликає занепокоєння в МОЗ, адже кількість госпіталізацій в Україні та хворих на пневмонію постійно зростає. У Закарпатські, Волинській та Івано-Франківські областях почали навіть розгортати лікарні так званої другої хвилі. Про посилення карантину в Закарпатські області глядачам «Доброго ранку, Країно!» розповість Олексій Петров – голова Закарпатської ОДА:

«Насправді ми долучилися до тієї категорії областей, які продовжують проведення обмежень. Ми посилимо карантинні вимоги. В тому числі що стосується речових ринків, але тільки по тих районах, де бачимо спалахи поширення інфекції. Також ми заборонили функціонування громадського транспорту на вихідні, будь-якого. І також громадського транспорту міжобласного нами було заборонено ще з 19 червня поточного року.

Хочу сказати, що сьогодні ми не бачимо динаміку таку стабільну, яка б дозволяла нам зробити якийсь прогноз щодо можливості скорішого послаблення карантинних заходів. Навпаки у нас протилежна ситуація – ми бачимо заповнення ліжко-місць, які ми виділили в тому числі для другої хвилі, і справа ще обтяжується тим, що інфіковані, які сьогодні поступають з підтвердженням ПЛР-тестами, мають серйозні погіршення, мають серйозні погіршення, серйозні наслідки. Це пов’язано в першу чергу із запаленням легень. Вони потребують кисневої терапії, ШВЛ, інтенсивної терапії».