facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

ГПУ розслідує незаконну приватизацію частини будівлі Мінагрополітики

23.11.2017

Генпрокуратура України розслідує провадження про незаконну приватизацію частини будівлі Міністерства аграрної політики. У межах справи допитано екс-керівника київського відділення Фонду держмайна, чинного в.о. голови ФДМ Віталія Трубарова.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

"ГПУ розслідує провадження про незаконну приватизацію в січні 2013 року частини будівлі МінАПК… Вчора був допитаний тодішній керівник столичного відділення ФДМ В. Трубаров, який зараз є керівником Фонду держмайна України", – написав Луценко.

За його даними, міністр (на той час Мінагропрод очолював Микола Присяжнюк) і його протеже "вирішили створити пивний ресторан прямо у приміщенні міністерства на Хрещатику, звичайно, задарма".

Вони діяли за допомогою схеми оренди з правом приватизації за умови поліпшення приміщення. Звичайно, ремонтні роботи були тільки на папері. І потрібні були ці папери для підписання незаконної угоди про купівлю-продаж державного приміщення приватним ТОВ,
– розповів подробиці генпрокурор.

Щодо Трубарова, то саме він не провів передбачених заходів контролю і підписав незаконний договір.

За словами Луценка, ще в середу, 22 листопада, Трубаров повинен був бути затриманий, але "закон передбачає передачу такої справи і готової підозри в НАБУ, що і зроблено".