facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

У Києві школяр півтори роки тероризує вчителів та однолітків, – ЗМІ

23.11.2017

У школі №247 Деснянського району Києва восьмирічний А. півтора року тероризує школярів та вчителів, через що поліція вже відкрила 12 проваджень.

Про це пише ТСН.

Видання зазначає, що 22 листопада на уроки не прийшов цілий клас. Таким чином, батьки учнів 2-Б класу бойкотували проти хулігана. Вони заявлять, що хлопець поводить себе агресивно та б’ється.

За словами матері одного з учнів, хлопець дуже агресивний  та кожного дня систематично тероризує, наносить тілесні ушкодження учням, вчителям класу і навіть керівництву школи.

Хлопчик – напівсирота, у нього померла мама і його виховують батько та бабуся. За інформацією ЗМІ, родина твердить, що на них наговорюють і все неправда.

Батьки інших учнів кажуть, що зверталися до керівництва школи, Управління освіти Деснянського району, районного сектору ювенальної превенції в Деснянському районі, проте ніхто не може нічого зробити, тому що без дозволу батька на неповнолітню дитину вони ніяк не можуть вплинути, а батько його не надає.

Наразі, через день до нас поліція приїжджає до школи, тому що цей хлопчик усіх лупцює і зриває уроки. Як доказ є всі відео та фото. Ми навіть у класі встановили відеоспостереження, але це все одно ніяк його не зупиняє. Мало того, що діти не можуть нормально навчатися, так вони щодня приходять з новими синцями та всі залякані сидять. У діток навіть модель поведінки змінилася, тому що вони завжди перебувають у жаху та стресі,
– сказала матір іншої дитини.