facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Афіша четверга, 23 листопада

23.11.2017

 

Концерти

У Міжнародному центрі культури і мистецтв - новий сенсаційний проект. «HOLLYWOOD in KYIV» - це тільки оригінальні версії творів культових композиторів Голлівуду, таких як Джеймс Хорнер, Ганс Ціммер, Джон Вільямс, Денні Эльфман, Алан Сільвестрі. Музика з улюбленого кіно лунатиме у виконанні хору та оркестру «Kyiv Metropolis Orchestra» під керівництвом диригента Богдана Пущака. Ви почуєте музику до кіно: «Форрест Гамп», «Хоробре серце», «Аватар», «Пірати Карибського моря», «Володар Кілець», «Титанік», «Кінг Конг», «Ван Хелсінг» та ін. Початок о 19.00.

Британський дует Hurts презентує свій новий альбом у столичній Stereo Plaza. Початок концерту о 19.00

 

Фестивалі

 

У столичному Будинку кіно стартує XXIV Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК – 2017», що покликаний познайомити не лише професіоналів, а й глядачів різного віку із найкращими зразками вітчизняного та світового анімаційного кіно, як сучасного, так і класичного.  Цього року фест традиційно представить увесь спектр нових течій світової анімації, демонструючи роботи як визнаних майстрів, так і дебютантів, які своїми оригінальними ідеями надихають анімаційне мистецтво. Долучитись до події можна до 26 листопада.

Виставки та перфоманси

У комплексі «Торонто-Київ» —  виставка голландського фотографа Гісберта Ханекроота. Він отримав визнання як музичний фотограф, який чи не найкраще задокументував золоту епоху історії світового року. До Києва митець привезе більше 30 унікальних тиражних знімків, що перенесуть відвідувачів у ту саму легендарну атмосферу 70-х. Відкриття події о 19.00. Експозиція триватиме до 26 листопада.

У Щербенко Арт Центрі відкрився новий проект художника із Закарпаття Руслана Тремби – серія картин «Ескізи в об’ємі». Роботи принципово виконані без підрамника, на чистому полотні і об'єднані в універсальний розмір – 140х190 см. Деякі полотна в оригіналі більші, що надає готовій роботі ефект барокової складки на полотні. На виставці глядач побачить чергування фактур і технік, з якими працює художник від білого матового до мерехтливого червоного, що відсилають до різних періодів творчості Руслана Тремби. Виставка доступна для перегляду до  16 грудня.

Книжкові презентації

Презентація двох фундаментальних українознавчих видань: Українське народне мистецтво та Дерев’яні та муровані храми України  - у Музеї Івана Гончара. У зустрічі візьмуть участь: Михайло Селівачов, Віктор Вечерський, Олександр Савчук, а також київські архітектори, мистецтвознавці, етнографи та музейники. Пропоновані праці стали першими мистецтвознавчими дослідженнями української дерев’яної та мурованої архітектури й охопили визначні пам’ятки українського храмового будівництва. Особливу увагу  акцентували на пам’ятках Київщини, Поділля та Волині. Початок о 18.00. Вхід вільний.

У столичній книгарні «Є» -  презентація нової збірки Галини Крук «Доросла». Книжка для тих, хто намагається зрозуміти себе, змиритися зі минущістю і швидкоплинністю життя та відчути вдячність за те, що дає людині любов. Початок о 18.30. Вхід безкоштовний.

Кінопокази

У широкому прокаті -  польсько-британський повнометражний анімаційний фільм «З любов'ю, Вінсент». Це перша в історії стрічка, кожен кадр для якої був намальований олійними фарбами і стилізований під роботи Ван Гога. В основі фільму – натюрморти, пейзажі, герої 120-ти картин художника, яких адаптували та зіграли зірки британського кіно: Сірша Ронан, Ейдан Тернер, Дуглас Бут, Хелен МакКрорі, Елінор Томлінсон, Кріс О'Дауд. В основі сценарію -  листи з особистого архіву великого митця. Побачити стрічку можна у Культурному центрі «Кінотеатр "Київ"». Початок о 20.00.