facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

У військовій прокуратурі назвали причину вибухів у Калинівці

22.11.2017


Було встановлено, що у 48-му арсеналі Міноборони у Калинівці не дотримувалися вимоги щодо організації суворого пропускного режиму.

У військова прокуратурі Центрального регіону України назвали причини вибухів на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Так, 9 листопада 2017 року був складений протокол щодо "начальника режимної служби Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку майора Б. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення (недбале ставлення до військової служби)".

При цьому правоохоронці встановили, що офіцер неналежно виконував свої службові обов'язки зі здійснення контролю за станом пропускного режиму, дотримання порядку допуску особового складу і техніки на адміністративно-господарську та технічну території вказаної військової частини, в результаті чого працівниками підприємства, зокрема, здійснено переміщення заборонених легкозаймистих речовин і пожежонебезпечних предметів на технічну територію військової частини, де безпосередньо зберігалися боєприпаси до танкових гармат.

"10 листопада 2017 за результатами розгляду протоколу про адміністративне правопорушення Калинівський районний суд Вінницької області залучив майора Б до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу в розмірі 2465 гривень", – повідомили у прес-службі.

Як повідомлялося, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.