facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Начальник університету Повітряних сил Харкова відмовився виходити із СІЗО під заставу

22.11.2017

Захист оскаржить обраний начальникові Харківського національного університету Повітряних сил Андрію Алімпієву запобіжний захід, заявив його адвокат Максим Журавльов.

Начальник Харківського національного університету Повітряних сил ЗСУ Андрій Алімпієв відмовився вносити заставу, хоча зібрати 1,5 млн грн "майже вдалося". Про це кореспонденту "Інтерфакс-Україна" заявив адвокат Алімпієва Максим Журавльов.

"Нам практично вдалося зібрати необхідну суму спільними зусиллями – родичів, колишніх і нинішніх співробітників, бойових товаришів і просто небайдужих людей. Але це принципове рішення генерал-майора Алімпієва – відмовитися від можливості виходу під заставу, оскільки він уважає обвинувачення проти себе абсолютно необґрунтованими", – заявив Журавльов.

Він зазначив, що захист оскаржить обраний Алімпієву запобіжний захід.

Військова прокуратура підозрює Алімпієва в розтраті 2,4 млн грн під час закупівлі пального. Його було затримано 17 листопада.

20 листопада Дзержинський районний суд Харкова обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1 млн 500 тис. грн. Місцеве "МедіаПорт" повідомило, що почесні громадяни Харкова і Герої України Анатолій М'ялиця та Олександр Жданов мали намір просити суд відпустити Алімпієва під особисту поруку.