facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Афіша середи, 22 листопада

22.11.2017

Виставки та перфоманси

Виставка «Від червоного до жовто-блакитного» - у столичному ЦУМі. Тут представлені роботи митців соцреалізму, поставангардизму, неоімпресіонізму, неоекспресіонізму... Колекція налічує  90 робіт  українських митців. Серед авторів: Ройтбурд, Мамсiкови, Кадирова, Шишко, Зарецький, Божій, Сльота, Безуглий, Герценок, Зорко, Хоменко, Бєляєва та інші. Різні автори, стилі та послідовні періоди демонструють художні традиції, що успадковуються від покоління до покоління, набуваючи характерних ознак для свого часу. Експозиція доступна для перегляду до 26 листопада.

У Зоні креативних мануфактур Izone  — Арт-середа: цього разу художня ініціативна Де-Не -Де розповість про свою експедицію краєзнавчими музеями Донецької та Луганської областей, у межах другого етапу проекту «Музей відкрито на ремонт». Початок о 19.00.

Книжкові презентації

Презентація третьої частини книжки-проекту «RECвізити. Антологія письменницьких голосів» - у Національному музеї Тараса Шевченка. Проект журналістки Тетяни Терен покликаний зберегти думки, переконання, позиції, оцінки, творчі й життєві правила найзнаковіших сучасних українських авторів. Герої цієї антології розповідають про місця свого народження, батьків і сім’ю, згадують учителів і колег, діляться творчими секретами, розмірковують про любов, віру і сенс життя. Авторка разом з фотографом проекту Олександром Хоменком та герої книжки – зустрінуться зі своїми читачами та стануть учасниками «Ланцюгової реакції: гри для письменників». Початок о 19.00.

Кінопокази

У кінотеатрі «Планета кіно» - 3D-подорож у кіно «Музеї Ватикану 3D». Це прекрасна нагода для усіх, не купуючи квиток до Риму, побувати у самому серці музеїв Ватикану і Сикстинської капели, подорож, що зберігають безцінні твори світового мистецтва всіх історичних епох. Початок о 19.30.

У всьому світі одночасно презентують фільм «Знамення часів» («Sign o 'the Times»), присвячений​ поп-королю Прінсу. Вперше стрічку показали в кіно 30 років тому. Після смерті артиста видовищне шоу повертається на екрани у відреставрованій версії. В Україні покази відбудуться у Києві, Одесі, Харкові, Львові та Сумах. У столиці, зокрема, фільм можна побачити у кінотеатрі «Україна». Початок о 20.00.

У кінотеатрі «Кінопанорама» - покажуть короткий метр з найтепліших літніх частин світу від KISFF. Цього разу фокусом стане Латинська Америка з її магією, містикою та чорним гумором. Гостям презентують добірку короткометражних фільмів останніх років скомпільовану в кооперації з провідними фестивалями континенту, що покликана познайомити ближче зі світом латиноамериканського короткого метру. Серед фільмів - переможці та лауреати численних світових кінофорумів, а також фільми, які ви могли в різні роки бачити на KISFF.

Концерти

У Міжнародному центрі культури і мистецтв - концерт гурту Smokie. У виконанні музичного колективу прозвучить олдскульний британський рок. Це музика наших батьків, коли вони були підлітками. Відчуйте атмосферу 70-х! Початок концерту о 19.00.

У рамках фестивалю «Тижні Німеччини в Україні 2017» у Національній філармонії України відбудеться концерт «Присвячення» з солістом Гамбурзької державної опери Віктором Рудем.  У програмі вчеора: перлини німецької та української камерної вокальної музики: твори Франца Шуберта, Роберта Шумана, Ріхарда Штрауса, Кирила Стеценка, Левка Ревуцького та інші. Початок о 19.00.

Концерт «Кінохіти: Music of Hollywood» - у столичному  Bel étage. В руках музикантів Національного духового оркестру України інструменти оживуть, а улюблена музика розкриється по-новому. У програмі  - композиції з фільмів: «Супермен», «Зоряні війни», «Бетмен», «Гладіатор», «Сніданок у Тіфані», «007:Координати Скайфол» та багато інших. Початок о 20.00.