facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

СБУ вирішила видворити з України "журналіста" РФ Петрашевича

21.11.2017

Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до Росії російського громадянина Ігоря Петрашевича, який працював в Україні на російські ЗМІ, повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

"Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до Росії чергового прокремлівського пропагандиста Ігоря Петрашевича. Співробітники служби встановили, що громадянин РФ працював в Україні на російські ЗМІ, зокрема «Федеральное агентство новостей», rusvesna.su, riafan.ru. На замовлення редакцій росіянин готував упереджені матеріали про ситуацію в нашій державі, які активно тиражувалися у ЗМІ країни-агресора", - написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

За її словами, І.Петрашевич у своїх матеріалах "свідомо й безпідставно підривав авторитет органів державної влади в Україні, спотворював історичні факти становлення і розвитку українського народу та дискредитував Україну на міжнародній арені".

"У рамках протидії гібридній війні держави-агресора в інформаційній сфері та локалізації потенційних загроз, а також у зв’язку з тим, що діяльність росіянина суперечить інтересам національної безпеки України, її суверенітету, територіальної цілісності та конституційного ладу, 21 листопада 2017 року Ігоря Петрашевича буде примусово повернуто на територію РФ із забороною в’їзду в Україну терміном на три роки", - повідомила О.Гітлянська.