facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Афіша вівторка, 21 листопада

21.11.2017

 

Виставки та перфоманси

 

У Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» - виставка фотографій «Майдан – фортеця духу». Два різних погляди митців – Олександра Тимошенка, Валерія Лещинського. Але – одна Історія. Наша Історія. Роботи демонструють різні аспекти: мирний протест, загострення протистояння, барикади, насильство та милосердя. Експозиція триватиме до 25 листопада.

Виставка-аукціон «Для бійців від митців» - у Музеї Івана Гончара. Тут  представлено більше 100 творів: ікони, живопис, графіка, вітражі. Участь у виставці взяли більше 60 митців із Києва, Львова, Луцька, Івано-Франківська і Тернополя. Усі художні твори, що експонуються на виставці, можна придбати, а виручені кошти спрямують на допомогу армії. Долучитись до події можна до 3 грудня.

Відкриття виставки «Дивний світ Марії Примаченко» - у Центрі сучасного мистецтва M17. Фантастичний світ образів художниці є унікальним мистецьким явищем, культурним феноменом, що поєднав у собі традиції народного малярства та особисту обдарованість авторки.  На виставці експонуватимуться декілька десятків робіт, що нині знаходяться у приватних колекціях і нечасто демонструвалися широкому загалу. Експозиція доступна для перегляду до 3 грудня. Відкриття події о 18.30.

Книжкові презентації

У Мистецькому центрі «Локація» - презентація видання «Бессарабія. Кулінарна мандрівка». Це не просто книга – це справжня подорож мальовничою Бессарабією і невеличкий екскурс в історію краю. На відвідувачів чекає знайомство з героями книги, їхні розповіді про сімейні традиції та національну кухню й виставка творів художників з Бессарабії. Початок о 19.00.

Кінопокази

У PinchukArtCentre - фільмова програму «Як жити?» у рамках виставки Дослідницької платформи «Анонімне суспільство». Добірка стрічок досліджує конфлікт між індивідом і соціальною системою, акцентуючи увагу на точці проникнення колективної ідеології в особисте життя людини. Так, цього разу глядачам покажуть фільм Харуна Фарокі «Жити у ФРН» (1990). Початок перегляду о 19.00.

Музичні вечори

Концерт «Вечори камерної музики Євгенії Басалаєвої» - «ХОРАЛ БЕЗСМЕРТЯ» - у Національній філармонії України. У програмі прозвучать – твори Й.C.Баха, Ф.Шуберта, Дж.Каччіні, С.Гулака-Артемовського, М.Лисенка, Л.Ревуцького, Б.Лятошинського, М.Шуха, І.Небесного, М.Вандейна,М. Брауна. Початок о 19.00.

Гранд-концерт одного з найталановитіших молодих баритонів сучасності Андрія Бондаренка і академічного камерного  хору «Хрещатик» за участю зірок світової оперної сцени, в супроводі «Kyiv Fantastiс Orchestra». У концерті прозвучать оперні шлягери і класичні композиції. Місце зустрічі — Національна музична академія України імені Петра Чайковського. Початок  о 19.00.

Концерти

АНDРІАНА змінює свій творчий образ і презентує себе оновлену в рамках концертного турне, в яке їде разом зі своєю недавно створеною групою Balkanic Band. У складі команди – повноцінна духова секція, що грає карпатсько-балканські мотиви і фольклор львівських батярів. Концерт АНDРІАНА та Balcanic Band відбудеться у столичному Caribbean Clubі. Початок о 19.00. 

Вперше в Україні - концерт Agnostic Front!  Ветеран хардкору з 35-річним стажем, гурт Agnostic Front виступить у столичному Bel étage з піснями з останнього альбому «The American Dream Died» та композиціями, що уже стали хітами. Початок о 19.00.