facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Суд знову заарештував акції "Трейд коммодіті"

21.11.2017

Солом'янський районний суд Києва повторно заарештував 100% акцій компанії "Трейд Коммодіті".

Про це сказано в ухвалі суду.

14 листопада суд розглянув клопотання детектива Національного антикорупційного бюро.

Детектив просив заарештувати корпоративні права компанії у вигляді 100% статутного капіталу (7 400 гривень), які належать директорові "Трейд коммодіті" Вадиму Майку.

Суд задовольнив клопотання й повторно заарештував акції компанії.

Також суд заборонив відчужувати й розпоряджатися акціями.

Як відомо, НАБУ та САП підозрюють "Трейд коммодіті" у розтраті бюджетних коштів на суму понад 149 мільйонів гривень під час закупівлі пального для Міноборони 13 та 18 травня 2016 року.

Загальна вартість укладених 14 договорів про постачання пального для техніки спеціального призначення за рахунок коштів держбюджету становила 1,30 млрд грн.

11 жовтня детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича за підозрою в розтраті понад 149 млн грн держбюджету при закупівлі пального для Міноборони.

12 жовтня Солом'янський райсуд Києва обрав Павловському запобіжний захід у вигляді домашнього арешту без права покидати домівку на 2 місяці.

16 жовтня слідчі Національного антикорупційного бюро затримали одного з інвесторів "Трейд Коммодіті" Володимира Трофименка.

Солом'янський районний суд Києва у вівторок, 17 жовтня, відпустив Трофименка під особисте зобов’язання і зобов’язав надіти електронний браслет.