facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Консул поговорив з Грибом лише 7 хвилин через заборону розмовляти українською

21.11.2017

Український консул зміг поспілкуватися із затриманим у білорусі Павлом Грибом всього сім хвилин, після чого їх перервали

Про це заявив батько хлопця Ігор Гриб, повідомляє "24 канал".

Він зауважив, що зустріч консула з Павлом була вкрай короткою, адже співробітник СІЗО вимагав, аби вони розмовляли російською мовою. Після того, як зустріч продовжилася українською, її перервали, через що вони майже нічого не встигли обговорити.

"Консул пробув до 7 хвилин на зустрічі із сином. Після цього представник слідчого ізолятору перервав зустріч. Зі слів консула, Павло повідомив, що стан його здоров'я погіршився. Адже він не отримує відповідної медичної допомоги", - наголосив Гриб.

Нагадаємо, Павло Гриб зник на території Білорусі в День незалежності України - 24 серпня. Того дня він вирушив у Гомель на побачення до дівчини, з якою познайомився у російській соцмережі "ВКонтакте".
Як з'ясувалося пізніше, на той час Павло вже перебував у розшуку за ст. 205 КК Росії (терористичний акт). Ініціатором є російське управління ФСБ по Краснодарському краю Росії. 
12 жовтня у Росії не пустили українських лікарів до Гриба.
18 жовтня у Росії суд продовжив термін утримання під вартою Гриба до 4 січня 2018 року.
ФСБ Росії звинуватило Павла в підготовці теракту в школі.
Батько Гриба заявив що в Краснодарі немає лікарів, які б змогли допомогти його сину.
1 листопада батькам заарештованого українця Павла Гриба, який перебуває у краснодарському СІЗО, не дозволили зустрітись із сином.
В Мінську 17 листопада за підозрою в "шпигунстві" затримали українського журналіста Павла Шаройка.
20 листопада стало відомо, що у Білорусі затримали керівника підприємства ПАТ "Завод обважнювачів" Олександра Скибу. Йому інкримінують хабарництво.