facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Затриманий у Білорусі Шаройко давно не працює у розвідці, - Міноборони

20.11.2017


Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України заперечує, що затриманий у Білорусі Павло Шаройко є його співробітником

Про це заявила прес-служба ГУР Міноборони.

Так українська розвідка відреагувала на заяву представника Комітету державної безпеки Білорусі про нбито причетність журналіста Шаройка до розвіддіяльності на території Білорусі.

"Служба зв’язків з громадськістю ГУР Міноборони уповноважена заявити, що викладена у зазначеній заяві інформація не відповідає дійсності. Шаройко проходив службу у ГУР МО на посаді начальника прес-служби. У 2009 році він був звільнений з військової служби за станом здоров’я", – йдеться у повідомленні.

За даними ГУР, після звільнення Шаройко працював за раніше набутою спеціальністю – журналістом українських ЗМІ, у тому числі кореспондентом на території Білорусі.

В Мінську 17 листопада за підозрою в "шпигунстві" затримали українського журналіста Павла Шаройка.
В той же день у квартирі, де Павло живе з сім'єю - дружиною Оленою і донькою, був проведений обшук. Однак офіційних причин затримання на той момент не повідомлялося.
Шаройка в суді захищає державний адвокат, наданий білоруською владою. 
Білорусь підтвердила, що українського журналіста звинувачують у шпигунстві. Він в ізоляторі КДБ.
Комітет держбезпеки Білорусі заявив, що Шаройко створив агентурну мережу з числа громадян Білорусі.
Радник посольства України в Білорусі Ігор Скворцов оголошений персоною нон грата в Білорусі через справу українського журналіста Павла Шаройка.
20 листопада стало відомо, що у Білорусі затримали керівника підприємства ПАТ "Завод обважнювачів" Олександра Скибу. Йому інкримінують хабарництво.