facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

В уряді закуплять програму для контролю за "Укравтодором" за майже 10 млн грн

20.11.2017


Міністерство інфраструктури оголосило тендер на розробку програмного комплексу "Прозоре будівництво" і публічного порталу CoST

Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на тендерну документацію відомства, оприлюднену в системі державних закупівель ProZorro.

Зазначається, що очікувана вартість закупівлі - 9,5 млн гривень. Кінцевий термін подачі заявок - 17 грудня, початок аукціону - 23 січня 2018 року.

Метою створення системи є автоматизація управління інфраструктурними проектами, які будуються за публічні кошти і здійснюються державним агентством автомобільних доріг "Укравтодор" і підлеглими йому структурами або іншими підприємствами, підпорядкованими Мінінфрастуктурі.

Крім того, система створюється для громадського контролю за виконанням робіт з планування, проектування, будівництва і експлуатації автомобільних доріг, використанням бюджетних коштів і коштів міжнародних фінансових організацій в режимі реального часу.

Нагадаємо, "Укравтодор" отримав з державного бюджету лише половину коштів на ремонт доріг в 2017 році.
На брифінгу 9 листопада міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що в Україні у 2018 році може бути відремонтовано близько 4-5 тис. км доріг державного значення.