facebook.com
instagram.com
youtube.com

Обличчя

Тетяна Гончарова

Тетяна Гончарова – ведуча програми “Доброго ранку, країно!”

У 2007-2009 рр – ранкові ефіри на UA:перший вже були в її житті. Тоді Тетяна ділила студію разом з Василем Климчуком, після чого реалізовувалися в інших проектах, щоб знову пробуджувати країну.

2010-2011 рр – вона очолювала напрямок соціально-розважальних програм на каналі Сіті, запускала проекти «Краще весілля сіті», «Шоппінг», «Дружини футболістів».
 


Тетяна Терехова

Вітаю. Мене звати Тетяна. Тетяна Терехова. І я – інфоголік. Я – людина, яка харчується інформацію, поглинає інформацію, дихає інформацією, а віднедавна ще й готує інформаційний сніданок для всієї України на UA:Перший.

Моя пристрасть до отримання знань є настільки великою, що навіть народилась я в день студента. З того моменту (а сталося це у 1992 році) все і почалося. Мені не просто треба «все про все» знати, мені треба це знати на найвищому рівні. Якщо танцювати, то тільки, щоб стати чемпіонкою.В’ячеслав Соломка

Я Слава Соломка. Навіть не знаю, що про себе розповідати. Коли я прийшов працювати на телебачення мені було 23 роки, тепер мені 29. Але я лишився таким само наївним, крикливим та енергійним ботаном в окулярах і метелику. Обожнюю щирих людей, подорожі та нові знайомства. Терпіти не можу брехунів і ледарів. Бігаю зранку у себе по набережній — мені це надає заряд бадьорості, сил та енергії. А ще, коли о 8-й ранку на пробіжці зустрічаю вісімдесятирічних бабусь, які біжать, мов молоді, мене це ще більше надихає, і мені стає соромно за ті дні, коли я полінувався бігти.


Антон Середа

Народився. Навчався. Працював. Працюю.

Сім’я педагогів. Мав піти шляхом своїх батьків – сіяти вічне та добре. Вчився добре на одні п’ятірки. Маю спеціальність – вчитель історії, соціальний педагог. Але працюю в іншій сфері.
Починалося все з ТОП РАДІО в м.Суми, продовжилось радіостанцією “Всесвіт”, в Сумах. Працював ведучим ранкового ефіру, був музичним редактором і програмним директором радіо.

У 2003 році – переїхав до Київа. Знову радіо. Через кілька місяців, завдяки збігу певних обставин і сильному бажанню, я потрапив у телевізор.

 Данило Дорошенко

Всім доброго ранку! Я Данило Дорошенко. Народився в акторській родині у місті Чернівці. Перші кроки на сцені зробив у Луцьку. Згодом переїхав до Києва, де здобув освіту актора театру і кіно у Київському національному університеті   театру, кіно і телебачення ім.Карпенко-Карого.

Трохи попрацював у київських театрах, але більше таланило у кіно. Мене можна побачити у фільмах :

“Про любов” 2009

“Порох і дріб” 2012
Антон Довлатов

Антон впевнений, що ранок – це маленький Новий рік! Як ти день зустрінеш, так його і проведеш! І саме через це він радить розпочинати день з програми «Доброго ранку, Країно!» Антон любить швидку їзду, автомобілі, екстремальні види спорту та задоволені обличчя глядачів.

Креатив – його друге ім′я. Здається, в його голові перинатальний центр для ідей і жартів. Там вони народжується багато та швидко.

Що говорити?!… Краще вмикайте о 6:30 UA:Перший і самі переконайтеся у цьому!

 


 


Влад Волошин

Ви мене десь чули. Ні, ви точно мене десь чули. О, так, згадали! Так, знайомство зі мною практично завжди починається за такою схемою. Ви сто відсотків чули мене з екранів кінотеатрів і ТВ. Адже мій голос звучить у мультфільмах, рекламі, кіно, він гостинно проводить вас безкрайніми ефірними просторами телеканалів «Новий», «Україна», «М1», «Футбол1/Футбол2», і саме він обіцяє вам, що «все будет хорошо» на частотах «Русское радио Украина».

Тож, будьмо знайомі, за цим голосом стою я – Влад Волошин. Теле- та радіоведучий, шоумен, актор дубляжу та батько чотирирічної дівчинки-петарди Агнії. Шлях до того, щоб вставати о 5 ранку та доносити до глядачів усе найсвіжіше і актуальне був доволі довгим.