Олег Синютка: «Відсутність спілкування з урядом це перші негативні крапельки»

Година запитань до уряду у Верховній Раді відбудеться не раніше, аніж у жовтні. Про це заявив спікер українського парламенту Дмитро Разумков. Партія «Європейська солідарність» виступила з категоричним осудом цього рішення. Олег Синютка – представник партії «Європейська солідарність» є гостем студії «Доброго ранку, Країно!»:

«Сто відсотків це неправильно. Тому що комунікація між тими, хто сьогодні репрезентує інтереси людей, і тими, хто сьогодні приймає владні рішення, повинна бути обов’язкова. Але хочу вам сказати, що це тільки квіточки. Тому що вчора відбулося засідання Регламентного комітету, і те, що там проголосовано і буде внесено в парламентську сесійну залу, це вже справжні ягідки. Тому що, незважаючи на те, що депутати від «Європейської солідарності» і від інших партій займали категоричну позицію, що не можна позбавляти тих людей, кого сьогодні обрали люди, кого обрали виборці, можливості комунікації не тільки з урядом, а сьогодні мова йде про те, щоб обмежити можливість народного депутата вносити законопроект. І вчора це було більшістю від «Слуги народу» проголосовано. Взагалі законопроект. Треба буде збирати такий великий колгосп, і сьогодні людина, яка від певного округу Львівської чи Харківської області репрезентує виборців, вже не буде мати, якщо це буде проголосовано в стінах сесійного залу, не буде мати права законодавчої ініціативи. Тобто треба буде бігати по залу і збирати такий колгосп і казати, що це наше таке велике колгоспне рішення. Відсутність спілкування з урядом це такі перші негативні крапельки, які сьогодні вже капають.

Незважаючи на те, що «Європейська солідарність» сьогодні знаходиться в опозиції, ми займаємо конструктивну позицію по відношенню до правильних рішень. Тому що ми вважаємо, щоб продовжити курс України в Євросоюз і НАТО, необхідно приймати законопроекти. Наприклад, законопроект про депутатську недоторканість, який вніс ще в попередні стіни парламенту п’ятий президент України Петро Порошенко, був підтриманий «Європейською солідарністю», тому що це правильно. Тому що всі повинні бути рівними перед законом».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти