Олександр Ягольник: «Поїхала б на «Євробачення» інша виконавиця замість MARUV, і було б сьогодні там свято вишиванки»

Перший фінал цьогорічного «Євробачення» пройшов 14 травня, концерт розпочався із запального виступу минулорічної переможниці Нетти Барзілай. Сьогодні в Тель-Авіві відбудеться другий фінал пісенного конкурсу «Євробачення». Очікують на палке змагання між 18 країнами. Про «Євробачення» та участь України в цьому конкурсі говоритимемо з гостем студії «Доброго ранку, Країно!» Олександром Ягольником – продюсером.

Як ви ставитеся до того, що Україна цього річ не представлена на «Євробаченні»?

Ви знаєте, я дуже обурений цим фактом, тому що, навіть попри той скандал, який відбувся, послати когось від України треба було зробити це обов’язково. Тому що зараз ми чужі на тому святі життя, тому що внутрішньо немає за кого вболівати, як ми вболіваємо за своїх учасників. І хоча була традиція, що українці півфінали легко проходили, але все ж таки конкурсанти завжди на «Євробаченні» серйозні. Я за «Євробаченням» в принципі слідкую з самого початку, як воно почало транслюватися в нас. Для будь-якого артиста «Євробачення» це трамплін. В цьому році ми одного українського виконавця на цей трамплін не поставили. Так би мали в будь-якому випадку сплеск кар’єри.

Так чи інакше в MARUV гастрольна діяльність вже давно на ходу, ще до того, як стало відомо, що вона, виявляється, українська співачка, киянка.

Вона не киянка. Вона, скажімо правду, сєпарша внутрішньо. Я просто достеменно точно знаю, що в неї чоловік мав будинок в Горлівці, в нього влучив снаряд, і вони досі впевнені, що це був снаряд від української армії.

Схоже, що їй як співачці абсолютно байдужа ситуація навколо нашої країни, і саме тому вона виступає, співає, української, російською чи англійською – їй все одно. Але навряд чи мали право вимагати від неї якихось політичних заяв на цьому відборі.

Ви знаєте, вважається, що кар’єра в шоу-бізнесі у таких виконавиць, як Марув, швидкоплинна. Зараз український шоу бізнес поділився на таких людей, як MARUV, і на таких людей, які постійно їздять з концертами на фронт. Вони розуміють, що треба підтримувати дух українського воїнства. Вона в даному випадку зробила свій вибір, і те, що українське суспільство так обурилося з цього приводу, так і має бути. Всі розуміють, що делегат від країни на «Євробачення» як мінімум має нести державницький погляд.

Але судячи з голосування на національному відборі, це не всі розуміють, більшість віддали їй свої голоси.

З приводу голосування я мав сумнів. Я його тоді озвучив. Але до мене не дослухалися. Сумніви були в тому, що цифри для голосування в інші роки вони були набагато більші, ніж ті цифри, які нам сказали. Я думаю, що там якось технічно лінії для голосування були якось приглушені і не можна було додзвонитися. Треба було з цієї ситуації з «Євробаченням» вийти гідно для України. Поїхала б на «Євробачення» інша виконавиця, і було б сьогодні на «Євробаченні» свято вишиванки. Це був би плюс».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти