Олексій Пелепейченко: «Якщо людина недосипає, виникне низка хвороб»

Недосип в рази збільшує ризик інсульту, серцевої недостатності, аритмії та інших проблем із серцем. Докладніше про вплив недосипу на наше життя розповість гість студії «Доброго ранку, Країно!» Олексій Пелепейченко – невролог:

«Якщо людина недосипає, виникне низка хвороб. Якщо це молода людина це буде зниження уваги, концентрації, працездатності. Якщо це людина після 40-45 років і якщо в неї є зайва вага і якщо вона погано спить, потім будуть проблеми із тиском, розів’ється гіпертонічна хвороба. Потім є ризики порушення серцевого ритму, розвитку інфаркту та інсульту.

До інсульту людина йде роками. Він може статися раптово, якщо є вроджені вади судин головного мозку. Але це буває вкрай рідко. В більшості це підвищений артеріальний тиск, підвищений рівень цукру та зайва вага. І ось ці речі роками приводять до інсульту. Якщо людина багато працює з 20-30 років, не спить, набирає зайву вагу, харчується сміттєвою їжею, тобто це фаст-фуди, вона клієнт до невролога і клієнт до відділення для тих пацієнтів, в кого є порушення мозкового кровообігу.

Нервова система диригує всіма системами нашого організму. Якщо порушується її функція, порушується функція серця, печінки, порушується тонус судин та виникають серцево-судинні та інші соматичні захворювання. Перші сигнали, якщо людина не спить, це головний біль, зниження концентрації, уваги в першій половині дня».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти