Про прибудинкову територію

Гість в студії «Доброго ранку, Країно!» Петро Пантелеєв – заступник голови Київської міської державної адміністрації. Говоримо про те, що таке прибудинкова територія. Рахунки за прибирання прибудинкової території збільшуються, і говорять, що вони збільшуються з метою набрати більшу кількість працівників, аби вони її обслуговували. Як саме обслуговують прибудинкову територію:

«З приводу прибудинкової території – дійсно, це дуже цікаве поняття, і багатьом хотілося б дізнатися дійсно, що ж це таке. Є два розповсюджених розуміння. Перше – це земельна ділянка, яка закріплена за будинком. Це все ж таки більше до землевпорядної документації і це більш технічна річ. І є розуміння притиральна площа, яка відноситься до того чи іншого будинку. Саме ця притиральна площа і є складовою, яка формує рахунок на прибирання прибудинкової території.

Це лише частинка тарифу на утримання будинку. І багато з нас дивляться на прибудинкову територію, і в розумінні є тільки прибирання. Насправді це дійсно комплекс послуг. Це і обслуговування ліфтів, це вивезення сміття, це освітлення місць загального користування, це дератизація, те ж прибирання, дезінсекція і так далі. Тобто 20 і більше послуг по кожному будинку».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти