Росія втратила ще дві медалі сочинської Олімпіади

Ще трьох російських спортсменів визнали винними в порушенні антидопінгових правил

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відібрав у Росії дві бронзові медалі на Олімпіаді-2014 в Сочі за порушення антидопінгових правил у бобслеї.

Про це повідомляє офіційний сайт МОК.

Комісія організації під керівництвом Деніса Освальда визнала винними бобслеїстів Олександра Касьянова, Олексія Пушкарьова, а також Ільвіра Хузіна, – йдеться у повідомленні.

Спортсмени не завоювали нагород на Іграх-2014, але дискваліфікація з тієї ж причини їх партнера по збірній Олександра Зубкова принесла Касьянову дві бронзи, оскільки той зайняв четверте місце на змаганнях в двійках та четвірках.

Результати всіх трьох бобслеїстів анульовані. Їм також на довічній основі заборонено виступати на Олімпійських Іграх.

Бронза в двійках дісталася екіпажу з Латвії Оскару Мелбардісу та Даумантсу Дрейшкенсу, аналогічна нагорода в четвірках отримали представники Великобританії Джон Джеймс Джексон, Брюс Таскер, Стюарт Бенсон і Джоел Фірон.

Раніше Росія втратила перемогу в загальному заліку ігор-2014 після того, як бобслеїсти Олександр Зубков і Ольга Стульнева, ковзанярі Ольга Фаткуліна та Олександр Румянцев були визнані винними в порушенні антидопінгових правил.

Потім збірна РФ опинилася на шостому підсумковому місці ОІ-2014, випавши з трійки лідерів, після того, як до комісія Міжнародного олімпійського комітету анулювала результати виступів сочинської Олімпіади ще п'ятьом російським спортсменам: скелетоністу Сергію Чудінову, бобслеїстам (золота медаль на Іграх 2014 року) Олексію Негодайло та Дмитру Труненкову, а також біатлоністам (срібні медалісти) Яні Романовій та Ользі Вілухіной.

Пізніше повідомлялося, що МОК прийме рішення з приводу участі збірної Росії на Олімпійських Іграх 2018 року 5 грудня.

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти