Сергій Гайдай: «З виборцями треба дуже чітко розмовляти і бути людиною зрозумілою, на жаль, поки що Вакарчук таким не є»

Згідно з останнім опитуванням громадської думки, яке провів Київський міжнародний інститут соціології у квітні, до ВР можуть пройти шість партій. Найбільша підтримка у партії «Слуга народу». На який відсоток на парламентських виборах може розраховувати Святослав Вакарчук зі своєю командою, запитаємо в Сергія Гайдая – політтехнолога, який перебуває на зв’язку зі студією «Доброго ранку, країно!»:

«Дуже важко сказати. Тому що якщо б Святослав приймав участь в президентській кампанії, було б більш-менш відомо, який відсоток. Зараз ми можемо тільки гадати. Мені здається, що Святославу буде важко перетнути навіть 5%-й бар’єр, який зараз є, і річ буде йти про те, чи перетне він бар’єр, чи не перетне, мені здається.

Треба бути чітко визначеним. Тому що головна проблема Святослава, що він так чітко і не визначився. Весь час президентської кампанії ми гадали, чи буде він чи не буде балотуватися. Але він ніколи не давав відповіді. Так і не було зрозуміло до останнього моменту – іде, не іде. Більш того, ситуація, пов’язана з його виступом проти Зеленського, була дуже дивна. Тому що начебто він виступив проти нього, але кого підтримав чи не підтримав і що насправді мав на увазі, не відомо. А з виборцями треба дуже чітко розмовляти і бути людиною зрозумілою. На жаль, поки що Святослав таким зрозумілим для виборців не є».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти