Що таке шлюб за добу

Начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська розповіла, як в Україні укладають шлюби і які є формальні тонкощі процедури:

«Цей пілотний проект є дуже позитивним. У нас є динаміка закоханих сердець. Переваги в наступному – вибір часу і місця це право наречених. Жодного обмеження щодо строку державної реєстрації шлюбу, але безперечно вимога щодо документів, тобто наявність паспортів, припинення попередніх шлюбів це залишається. Це зручно. Це якісно. Це по-європейськи. І це апробація європейських стандартів в сфері європейської реєстрації. В рамках реалізації цього пілотного проекту у нас йде співпраця між суб’єктами господарювання публічного права. Це комунальні або державні підприємства.

Напевно всі бачили наші гарні картинки на ФБ, на офіційних сайтах Міністерства юстиції, де ми одружуємо в замках, в палацах, в аеропортах, ми одружуємо навіть на повітряних кулях. Саме в цій системі це вибір наречених. Це не нав’язування їм обов’язкового приходу до відділу РАГС і не нав’язування їм обов’язкового дотримування місячного строку. Наречені звертаються до організатора з питань державної реєстрації шлюбу. Перелік цих організаторів наявний на сайті Міністерства юстиції. Наречені пред’являють паспорти. Якщо вони іноземці, вони пред’являють переклад паспорту на українську мову, засвідчений в установленому законному порядку, документи, які підтверджують припинення попереднього шлюбу, і беззаперечно їхні очі мають сяяти любов’ю».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти