СКАНДАЛ НА UA:ПЕРШИЙ! КАНАЛ НЕ ВИВІВ В ЕФІР ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИБУХИ БІЛЯ ІЧНІ, ЩОБ НЕ ПЕРЕРИВАТИ РЕКЛАМУ

Включення зробили журналісти ранкового шоу «Доброго ранку, Країно!».

Сьогодні прес-служба UA:Перший поширила цілковиту неправду про те, що нібито програма «Доброго ранку, Країно!» не дозволила позавчора вийти у прямий ефір з повідомленням начальнику управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Богдану Сенику. Наводимо справжню хронологію подій та посилання на відео.

9 жовтня під час ефіру «Доброго ранку, Країно!» було заздалегідь заплановано пряме включення телефоном з начальником управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Богданом Сеником щодо вибухів та пожежі на складах боєприпасів в місті Ічня на Чернігівщині. Включення було проанонсовано ведучими програми о 06:38.

Перше включення з Богданом Сеником планувалося о 6:55, проте не відбулося через вихід в ефір рекламного блоку UA:ПЕРШОГО.

У підсумку, о 07:11 у форматі термінового включення, Богдан Сеник з’явився в ефірі програми. Заради цього було перервано розмову з гостем, який в цей час перебував безпосередньо в студії.

Упродовж ефіру ведучі неодноразово поверталися до надважливої теми вибухів на складах боєприпасів в місті Ічня на Чернігівщині. О 9:08 відбулося включення з Романом Храпатим – начальником центру забезпечення діяльності Управління ДСНС у Чернігівській області з метою отримання оперативної інформації з місця подій.

З огляду на вище викладене, вимагаємо від UA:ПЕРШИЙ негайного спростування неправдивої інформації. Загалом, розглядаємо брехливі заяви з боку «Суспільного» щодо «Доброго ранку, Країно!» як продовження тиску на редакцію, намагання впровадити цензуру та знищити залишки свободи слова на каналі.

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти