Тарас Загородній: «Порошенко залишається сильним гравцем, хоча його рейтинг трохи призупинив зростання»

Штаби кандидатів у президенти Юлії Тимошенко та Петра Порошенко готуються до змагань одне з одним, у цьому запевняють політтехнологи. Про основних кандидатів на президентське крісло будемо говорити з гостем студії «Доброго ранку, Країно!» Тарасом Загороднім політтехнологом:

«Звичайно сильним гравцем залишається Порошенко. Хоча у нього рейтинг трохи призупинив зростання. Він влада, а уособлена влада в країні завжди в усьому винна. Звичайно, головний претендент це Юлія Тимошенко, яка зараз активно збирає в першу чергу опозиційні голоси і протестні голоси. Підвищення цін на газ це, звичайно, зіграло їй на руку. А вона, звичайно, як колишній прем’єр-міністр розуміється в ціноутворенні, і її гасло, що ціни мають бути знижені, воно має під собою рацію.

Третій кандидат це Юрій Бойко, який зараз веде перемовини про об’єднання, в тому числі як єдиного кандидата на умовному південному сході. І тепер у нас з’являється скрізь пан Зеленський. Здавалося б, звідки цей феномен? А феномен Зеленського в тому, що він збирає в тому числі протестні голоси. Це тих людей, які не готові голосувати за умовно старих політиків, які не бачать в діючих гравцях тих людей, за яких вони готовіголосувати. Як не дивно, пан Зеленський може втрутитися в розбірку цих трьох головних кандидатів. Він може бути не в якості головного кандидати, але в якості такого кандидата, який може забирати голоси або в одного або в іншого.

Вакарчук не факт, що заступає в президентську кампанію. За моїм спостереженням пан Вакарчук психологічно не готовий до політики. Тому що як говорив пан Рузвельт: якщо хочеш іти в політику, треба мати шкіру трохи товщу, ніж у слона. А я не бачу, що пан Вакарчук готовий сприймати, наприклад, критику, ту хвилю негативу, який завжди йде на політиків».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти