Валерій Грищук: «Природа – найкращий технолог»

З гостем студії «Доброго ранку, Країно!» Валерієм Грищуком – членом Громадської ради з екологічної безпеки, говоритимемо про миття вікон. Є традиційні засоби, є засоби домашні, але головне, щоб сонечко змогло подарувати нам все своє світло:

«Я хочу сказати, що паперові рушники це нормально, бо папір дуже легко природою переробляється, коли ви його просто викинете не смітник. Я за все те, що має короткі молекули і що може організм людський переробити і природа. Як тільки ми стикаємося з хімією, з довгими молекулами, це фактично аналог наркотиків.

Багато кажуть про шкідливість цих всіх хімічних побутових засобів. Вони набагато більш шкідливі, ніж про них кажуть. Це однозначно. З другого боку, жодна домогосподарка не відмовиться від цих засобів, бо це зручно. Моїх рекомендацій фактично дві. Одна тактична – читайте, що там написано, як треба працювати. Рукавички, маски використовуйте. А стратегічна – треба відшукувати в природі те, що є дійсно корисним. Природа – найкращий технолог.

Є такий засіб. Це якраз такий засіб, який утворюється в організмі людини, захищає її від інфекцій і має миючі властивості, і цим засобом можна замінити дуже багато хімічних речовин – дезінфекційний засіб нового покоління. До його складу входять короткі молекули. Цей засіб утворюється в організмі людини, в фагоцитарній системі і вбиває всі відомі віруси, патогени, мікроби. Ось вам основа всіх дезінфікуючих засобів. Під миючий засіб певна модифікація потрібна. Але в принципі, це основа може бути миючих і дезінфікуючих засобів. Він і вікно миє, і вбиває віруси, у вас ангіни не буде, грипу не буде. Може лікувати рани, опіки».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти