Вікторія Зубицька: При захворюванні суглобів надзвичайно великий відсоток інвалідизації

Гість студії «Доброго ранку, країно!» Вікторія Зубицька – представниця нетрадиційної медицини, лікар-терапевт.

В чому основна загроза захворювання сугловів?

Надзвичайно великий відсоток інвалідизації при захворюванні суглобів. Тому треба з молодості думати про те, що може бути така хвороба, коли людина може бути прикута до ліжка. Це на сам перед говорить про таке захворювання як ревматоїдний артрит, якщо його не лікувати. Це багато системних захворювань. І саме страшне, що людина не зможе підвестися із ліжка. Є спадковий фактор, особливо з такою хворобою, як ревматоїдний артрит.

Тобто, є люди, які повинні бути більш обережними і обовязково треба займатися профілактикою і не забувайте на одному із перших місць травматизація. Це коли людина десь йшла, забилася і не звертає на це увагу , а там вже відбуваються в суглобах незворотні зміни і потім через певний період часу вже необхідно проводити майже хірургічні втручання. Тому тут треба бути дуже обережними і дбати про своє здоровя змолоду.

Саме найперше треба дивитися за станом свого організму. Тобто, харчуватися правильно збалансоване харчування. По-друге, не забувайте, що ожиріння воно надзвичайно негативно впливає на суглоби. Відповідно треба знижувати масу тіла. І звичайно треба берегтися від навіть простудних захворювань. Тому що досить часто коли таке захворювання як ревматоїдний артрит виникає після звичайного ОРЗ або грипу, як ускладнення.

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти